background

0507

Штурмак Л. М’які навички / Любов Штурмак // Паросток. – 2024. ‒ № 5. ‒ С. 47-52.

М’які навички – це невимірювані навички, які стосуються способу спілкування, співпраці, розв’язання проблем, креативності, емоційного інтелекту, адаптації та інших соціальних аспектів. Вони – універсальні та допомагають досягти успіху в професії, передбачають високі комунікаційні здібності та самоорганізацію, вміння довгострокового планування та командної роботи.

Ці навички є надзвичайно важливими для успіху в будь-якій сфері діяльності, а починати розвивати їх у собі можна вже зараз, читаючи пропоновану статтю.

0908

Береза Є. Кава з цикорієм / Євгенія Береза // Юннат. – 2024. ‒ № 5. ‒ С. 3.

Цикорій – це рослина, що має ніжно-сині квіти, розміщені на твердих стеблах. У його складі багато корисних елементів, що й пояснює стрімке зростання популярності. Багато хто знає цикорій як альтернативу каві. Його часто продають у вигляді порошку або пасти, а також широко використовують у сучасній медицині.

Ще більше про корисні властивості цикорію дізнавайтеся зі статті.

0102

Тропічний гість // Веселі уроки. – 2024. ‒ № 3- 4. ‒ С. 2-3.

Усі чомусь думають, що банани ростуть на пальмах. Це й не дивно, адже стовбур рослини має добрий десяток сантиметрів у діаметрі, а зверху закінчується розлогою мітелкою з довгастим листям. Насправді ж банан – це тропічна трава. Українцям, які звикли розшукувати в лісовій травичці суницю, важко уявити бананову травичку в три-чотири метри заввишки, на стеблинці якої висять триста «ягідок» вагою в пів центнера.

Де вирощують та як збирають банани? У яких країнах їх вважали священними плодами? Відповіді на ці питання знайдете в статті.

0506

Заблоцька О. Він придумав ядерну бомбу : ким був науковець Роберт Оппенгеймер / Оксана Заблоцька // Паросток. – 2024. ‒ № 1. ‒ С. 4-9.

Роберта Оппенгеймера вважають одним із найвідоміших фізиків усіх часів та називають «американським Прометеєм», тому що саме він є творцем атомної бомби. Його смертоносний винахід був вимогою епохи, проте назавжди залишив відбиток на майбутньому людства. Ядерна зброя стала важелем впливу та змінила хід багатьох геополітичних процесів.

З роками біографія Роберта Оппенгеймера не втрачає актуальності, мотиви створення ядерної зброї досі переосмилюють та висвітлюють у публіцистиці, літературі та кінематографі. Читайте статтю та дізнавайтеся ще більше про життя та діяльність цього видатного чоловіка, ім’я якого назавжди закарбоване в історію людства.

0304

Гаврюк Т. Англійські інтелектуали / Тетяна Гаврюк // Зоодруг. – 2024. ‒ № 2. ‒ С. 30-35.

Коргі – відома й дуже популярна порода собак в Україні. Завдяки високому рівневі інтелекту їх називають «великими собаками в маленькій упаковці», а їхня життєрадісність, відданість та активність підкорюють усе більше собаківників по всьому світу.

Про походження породи вельш коргі, інтелект і оптимізм її представників, особливості догляду та прогулянковий режим, відмінності між кардиганами та пемброками, про те, якими рисами має бути наділена людина, для якої коргі – ідеальний пес, дізнавайтеся з розмови з власницею розплідника «Орден кельтів».