background

Поклад Н. Весняний урок : вірші / Наталка Поклад ; худож. Я. Кернер-Вернер. – Київ : АВІАЗ, 2022. – 39 с. : іл.

Яскрава збірка, до якої ввійшли веселі та повчальні віршики про те, як сороки проводили урок, про малого майстра, який ремонтував стільчика бабусі, про зеленого бегемота й сонячних курчат, про кицю-чарівницю і сома в калюжі, сорок-метеорологів та багато інших.

Для читачів дошкільного віку.

Золота птаха : киргиз. нар. казки / пер. О. Герман ; худож. Д. Чокотаєва. – Київ : Видавець Зеленський В. Л., 2018. – 71 с. : іл.

Видання містить одинадцять неймовірно захопливих та надзвичайно цікавих киргизьких казкових історій. Серед них: "Таємниця чорного каміння", "Три лебеді з чорними крилами", "Легенда про "Іссик-Куль", "Гульбара і Сабіра", "Син раба і птах Зимирик", "Кулуке, Туруке, Береке", "Золота птаха", "Мудра дівчина" та інші. Оригінальні, яскраві, колоритні малюнки та зображення головних персонажів казкових історій, створені художником-ілюстратором Дінарою Чокотаєвою нікого не зможуть залишитися байдужим. То ж пориньте в невідомий, новий та невідкритий, а водночас дуже загадковий світ киргизької народної казки.

Для читачів молодшого шкільного віку.

Пронь Л. М. Подарунок Сонечка / Леся Пронь ; худож. Я. Кернер-Вернер. – Київ : АВІАЗ, 2018. – 47 с. : іл.

Усі ми любимо подарунки. І коли він, такий гарний, жаданий, з'являється несподівано, мовби нізвідки, запам'ятовується на все життя! Дарунки бувають не тільки від Святого Миколая, тата чи мами. Їх може принести на чудодійних крилах дідусь-вітер або привітне сонечко. Не вірите? Тоді послухайте, як шумить ліс, пшеничне поле чи грайливий дощик. Пориньте у стихію білосніжної зими. Це природа дарує нам таку красу!

Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.

Луньова Т. В. Зайченятко У / Тетяна Луньова ; худож. Я. П. Кернер-Вернер. – Київ : АВІАЗ, 2015. – 83 с. : іл.

У казкових звірят усе відбувається так само, як і в дітей: вони товаришують, сваряться й миряться, сумують і радіють. Це історія про те, як зайченятко шукає своє ім'я, точніше своє повне ім'я, адже У – це все, що залишилося, коли сорока, яка приносить імена дітлахам звірят від лісовика, втікала від мисливця й розгубила літери. На шляху в зайченятка багато труднощів та перешкод. Воно помиляється, ображає своїх друзів, але вчасно розуміє свої помилки і виправляє їх.

Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.

Чубач Г. Т. Пір'ячко з подвір'ячка : казки Ганни Чубач / Ганна Чубач ; худож.-іл. Г. Калмикова, О. Демченко ; худож.-оформлювач О. Гугалова-Мєшкова. – Харків : Фоліо, 2020. – 64 с. : іл. – (Шкільна бібліотека української та світової літератури).

Сповнена магічного й водночас справжнього родинного тепла, лірика поетеси здатна на справжнє диво, адже допомагає малятам виробити артикуляцію та навички виразного читання, а дорослим – хоч на мить повернутися у світле дитинство. До книжки "Пір'ячко з подвір'ячка" увійшли найкращі зразки віршованих казочок.

Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.