Рутківський В. Злюще цапище / Володимир Рутківський ; намал. Н. Кудляк. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2022. – [47 с.] : іл.

Весела й дотепна повістинка оповідає про дивовижну дружбу хлопчика Северинка та велетенського цапа, якого, може, і несправедливо, назвали Злюще Цапище. То тільки попервах, коли Северинко приїхав на літо в село до бабусі, Цапище добряче випробував на ньому свої роги. А далі – цілком несподівано – став найкращим другом хлопчика. Ось уже Северинко й не боїться Цапища – і морквою найсмачнішою з бабусиної грядки пригощає, і кленове гілля до землі прихиляє, адже молоде листя так смакує другові! А Цапище натомість Северинка та його приятельку на гойдалці розгойдує, а ще смішить своїми вибриками. А одного дня навіть рятує пташеня, яке випало з гнізда.

Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.

Світова Сл. Великий космічний апчих : оповідання / Слава Світова ; худож. оформ. А. Ломакіної. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. – [33 с.] : іл.

Маленька Веронічка не вміє чхати тихо. Через свій голосний апчих вона що не день потрапляє в нові курйозні пригоди: то рух усієї вулиці зупинить, то урок у школі зірве. Під час походу з батьками в зоопарк їй спадає на думку дотепна забава: а що, як полоскотати слонові п'ятки? Так можна і в космос залетіти! Але як повернутися назад на Землю до мами й тата? Про це тобі розкаже ця дотепна книжка-картинка.

Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.

Гадсон К. Забагато моркви / Кеті Гадсон ; пер. з англ. А. Коник. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2022. – [32 с.] : іл.

Кролик обожнює моркву. Він зносить її до своєї нори, аж доки там не залишається місця і для нього самого. Друзі гостинно кличуть його пожити в себе, але Кролик скрізь тягне за собою моркву! Тож хатка-панцир Черепахи, і гніздо Пташки, і хатка Бобра, і нірка Білочки не витримують морквяної навали і руйнуються. Що ж тепер робити бідолашним звірятам?

Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.

Матіяш Д. Подарунок від святого Миколая / Дзвінка Матіяш ; худож. оформ. Н. Олійник . – Львів : Видавництво Старого Лева, 2021. – 39 с. : іл.

Щороку Олесь нетерпляче чекає приходу святого Миколая. Та ось після розмови з однокласниками в серце хлопчика закрадається сумнів: чи справді святий існує. Може, дарунки ховають під подушку батьки? Олесь дуже засмучений, та його чекає справжнє диво. Святий приходить до нього й запрошує в найдивовижнішу мандрівку у вічному часі. А ще наділяє особливим даром.

Для читачів молодшого шкільного віку.

Кирпа Г. Муся і Різдво / Галина Кирпа ; намал. Г. Олійко ; [гол. ред. М. Савка]. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2022. – 39 с. : іл.

Літо пролетіло, як день. І ось Муся та бабуся очікують зиму. Особливо чекає киця, яка ще ніколи в житті не бачила снігу! А зима ж дарує стільки дивовиж! Ось має прийти Святий Миколай. Цікаво, чи навідується він і до звірят? А чи можна Різдво святкувати в компанії бездомного котика Лео? Зворушлива різдвяна історія про дружбу, милосердя і прийняття заполонить серця й маленьких, і дорослих читачів.

Для читачів молодшого шкільного віку.