Тібо Ж. Маленький лицар, який боровся з дощем / Жиль Тібо ; літ. пер. з англ. О. Ю. Григорович ; іл. Ж. Деспре. – Харків : Ранок, 2020. – [32 с.] : іл. – (Маленький лицар).

Маленький лицар живе в дивному королівстві, яке збудували на верхівках дерев. І щоб спускатися на землю, його мешканці користуються драбинами. Одного разу до королівства прийшла страшна буря: 39 днів і ночей лив дощ, а вітер зламав усі драбини, і нещасні люди, в яких уже зовсім не залишилося запасів, не могли вийти зі своїх домівок. Ніхто не в змозі врятувати голодних і знесилених мешканців королівства, окрім хороброго маленького лицаря. Але той понад усе на світі боїться дощу, бо від нього іржавіють обладунки. Невже надії на порятунок немає?

Для читачів дошкільного віку.

Тібо Ж. Маленький лицар, який боровся з монстрами / Жиль Тібо ; літ. пер. з англ. О. Ю. Григорович ; іл. Ж. Деспре. – Харків : Ранок, 2020. – [32 с.] : іл. – (Маленький лицар).

У маленького лицаря немає ворогів, тому й роботи майже немає. Днями він читає книжки та вирощує квіти, а вночі мирно спить. Проте одного ранку його будить гучний стукіт у двері фортеці. Трійнят родини Стінглів викрали монстри. Не гаючи часу, маленький лицар одягає обладунки, ковтає шмат шоколадного торта і мчить у темний ліс, щоб урятувати хлопчиків і повернути їх батькам. Та хіба під силу маленькому лицарю самому впоратися з трьома супротивниками: людоїдом, відьмою та привидом?

Для читачів дошкільного віку.

Тібо Ж. Маленький лицар, який боровся з драконом / Жиль Тібо ; літ. пер. з англ. О. Ю. Григорович ; іл. Ж. Деспре. – Харків : Ранок, 2020. – [32 с.] : іл. – (Маленький лицар).

Життя маленького лицаря – одноманітне та безтурботне: вдень він тренує мух, а вночі намагається потоваришувати з кажанами. Усе змінюється, коли в лісі біля села з'являється дракон. Страшне чудовисько здригає землю та жбурляє в небо полум'я. Налякані селяни біжать до маленького лицаря та благають про порятунок, але все, що в лицаря є, – це дерев'яний меч, дерев'яний щит, дерев'яний кінь та зовсім не вогнетривка піжама. Кепські обладунки для боротьби з драконом. Проте селяни знаходять рішення, і хоробрий маленький лицар вирушає в похід.

Для читачів дошкільного віку.

Бова І. Диводрім і Піжамна Пані / Іра Бова ; іл. Д. Воронова, Н. Родіонової. – Чернівці : Книги – ХХІ, 2021. – 31 с. : іл.

Батьки маленької Ясі поїхали у справах. Дівчинка не хоче лягати спати, бо дуже за ними сумує. Щоб онука заснула, дідусь пригадує легенду зі свого дитинства про чарівника Диводріма, який уміє літати, бути невидимим і навіть здійснювати потаємні бажання. Але познайомитися з ним можна тільки вві сні. Яке бажання загадає Яся? Куди помандрують вони з Диводрімом? І як дізнатися, чи все це насправді?

Для читачів дошкільного віку.

Гріффітс Е. 13-поверховий будинок на дереві / Енді Гріффітс ; пер. з англ. С. Стеця ; іл. Т. Дентона. – Київ : АРТБУКС, 2021. – 243 с. : іл. – (Читати – класно!).

Енді та Террі живуть у будиночку на дереві. Але це не просто якась халупка, а найдивовижніший у світі будиночок на дереві. Він має тринадцять поверхів, боулінг, цілком прозорий басейн, секретну підземну лабораторію та зефіромет, який всюди їздить за тобою й пуляє зефірками прямо в рот, коли зголоднієш. Життя було б ідеальним, якби не той факт, що Енді та Террі необхідно написати свою наступну книжку, а це майже неможливо, адже є стільки речей на які хочеться відволіктися. Як-от, летючі коти, маленькі банани, гігантські банани, русалки та невгамовний мавпячий гармидер!

Для читачів молодшого шкільного віку.