background
Оголошується конкурс книжкових відеооглядів "Фабрика вражень – 2020"

    Черкаська обласна бібліотека для дітей починає рік із хороших новин: улюблений малюками й дорослими конкурс книжкових відеооглядів «Фабрика вражень» повертається! Правила, як і завжди, прості: зніми яскравий, креативний і переконливий відеоролик про книгу, що тебе вразила, тривалістю до 3 хвилин, закохай у це видання якнайбільше читачів і... отримай електронну книгу в подарунок!

    До розгляду приймаються роботи дітей і підлітків віком від 6 до 18 років. Матеріал маєш вивантажити на один зі спеціалізованих сервісів обміну файлами (наприклад, Ґуґл-диск) і надіслати нам посилання на нього на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 27 березня. Головний приз присуджує фахове журі.

    Та ми цінуємо думку наших конкурсантів! Минулого разу всім сподобалася ідея з дитячим журі – і учасникам змагання, і самим юним суддям. Ми вирішили повторити цей досвід і цьогоріч знову обіцяємо залучити до суддівства юних читачів-переможців творчих і книгоманських конкурсів. Автори 10 найкращих, на думку дитячого журі, відеооглядів вирушать на екскурсію на студію одного із черкаських телеканалів або телерадіокомпаній.

    Крім того, буде визначений переможець глядацьких симпатій, що здобуде окремий приз (про нього повідомимо пізніше). Таким переможцем стане той автор, чий відеоролик набере найбільшу сумарну кількість переглядів на каналі Черкаської обласної бібліотеки в YouTube та на сторінці події у фейсбуці.

    Більше деталей про вимоги до робіт, критерії оцінювання, супровідну інформацію про авторів тощо можна знайти в Положенні про конкурс на сайті бібліотеки (розділ – «Бібліотечному фахівцю», рубрика – «Бібліотечні конкурси»).

    Чекаємо на цікавих, вдумливих і харизматичних книголюбів! І, звісно, на нових відеогеніїв.