background

    Увага! Увага! Запрошуємо взяти участь у новому бібліотечному конкурсі на найкращий фотоколаж #живі_книги і як слід розважитися! Завдання учасників конкурсу: обрати книгу з виразною обкладинкою й «продовжити» зображення на ній у реальному житті.

    Скажімо, на такій світлині читач може «подарувати» персонажеві з палітурки ноги, руки, елементи гардеробу, довести до кінця якісь його дії тощо. «Зливатися» з обкладинкою можуть не лише люди, а й тварини, й навіть іграшки – зразки під хештегом #живі_книги можна знайти на профілі бібліотеки в Instagram. Фантазію учасників ми не обмежуємо, лише просимо, щоб їхнє позування не було небезпечним для життя й не порушувало чинного законодавства. Автором фотоколажу може стати будь-який читач віком до 18 років. У кількості світлин ми вас теж стримувати не будемо: надсилати можна більше однієї роботи.

    Змагання присвячується Міжнародному дню дитячої книги, тож чекаємо на ваші креативні роботи від сьогодні й до 20 вересня 2019 року. Світлини пропонуємо надсилати на електронну адресу бібліотеки: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. При цьому необхідно зазначити ім’я та прізвище конкурсанта, його контактні дані (телефон, електронну адресу) й посилання на особистий Instagram-акаунт (за наявності). Звісно, ми не забороняємо паралельно розміщувати свої колажі на власних акаунтах, тільки прохання підписувати такі публікації хештегом конкурсу. Враховуйте також, що роботи, не надіслані на скриньку змагання, але розміщені на власних сторінках, до конкурсу братися не будуть.

    Найкращі світлини впродовж змагання публікуватимуться в сторіз (історіях) профілю бібліотеки в Instagram із подальшим збереженням в окремому альбомі й із зазначенням авторства. Підсумки будуть підбиті до Всеукраїнського дня бібліотек, і переможці отримають символічні нагороди. Розраховуємо, що буде весело!