Сьогодні у нашій  бібліотеці відбулася  урочиста церемонія з нагоди  відкриття пункту публічного доступу до Інтернету та початку надання нових послуг. Обладнання для Інтернет-центру, а це – 10 комп’ютерів з навушниками та веб-камерами і один комплект периферійного обладнання, бібліотека отримала завдяки перемозі  у IV раунді конкурсу проектів «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» за програмою «Бібліоміст».

     «Бібліоміст» в Україні – це чотирьохстороння партнерська робота Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агентства США з міжнародного розвитку, Міністерства культури України та Української бібліотечної асоціації, фінансову підтримку якій надали Фундація Білла та Мелінди Гейтс і корпорація Microsoft.

      Завдяки програмі «Бібліоміст» наша бібліотека приєдналася до понад тисячі бібліотек, які вже надають послуги на основі сучасних технологій. Відтепер можливості з надання інформаційних послуг читачам розширюються: пошук потрібної інформації для навчання та дозвілля у книжкових фондах відвідувачі бібліотеки зможуть поєднувати з пошуком в Інтернеті, а також матимуть можливість спілкуватися в соціальних мережах, по скайпу зі своїми однолітками та друзями в інших містах.

      В урочистому відкритті Інтернет-центру взяли участь почесні гості: головний спеціаліст управління культури Черкаської облдержадміністрації Верещака Оксана Миколаївна, голова профспілки працівників культури Черкаської області Марштупа Василь Васильович, директор Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка Капкаєва Лілля Павлівна, регіональний представник програми «Бібліоміст» в Черкаській області Миргород Юрій Володимирович, а також партнери бібліотеки - представники закладів культури, освіти, медицини,  громадських організацій, волонтери, які надали свою підтримку у здобутті гранту.

      Можливості роботи Інтернет-центру присутні побачили під час скайп-вітання від заступника директора програми «Бібліоміст» Мумтази Абдураззакової  та голови Черкаського осередку Ліги українських клубів «Що? Де? Коли?» Володимира Іванова.  Юні користувачі бібліотеки змогли  випробувати свої творчі сили та уміння працювати з технікою: із заданих рим складали вірші, набирали їх на комп’ютері та роздруковували на принтері. А ще перевірили свої знання з комп’ютерної грамотності, розгадуючи загадки.

      Святкового настрою заходу додали і виступи талановитих дітей із зразкового вокального ансамблю «Браво» Черкаського міського Центру дитячої та юнацької творчості.

    І нарешті для наших читачів настала найочікуваніша мить – ведуча запросила їх до мандрівки безмежними просторами Інтернету!

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg