background

    У картинній галереї відділу мистецтв відбулася зустріч учнів 7-А і 7-Б класів Першої міської гімназії з членом Національної спілки художників України, членом Спілки дизайнерів України, заслуженою художницею України, зав. кафедрою образотворчого і декоративно- прикладного мистецтва Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, фахівцем з мистецтва батику Тетяною Касьян.

   Тетяна Костянтинівна розповіла дітям про те, що стати художницею із розпису тканини мріяла з дитинства, а тому і вступила до Московського інституту (спеціаліст із дизайну жакардових тканин). Після закінчення вузу була направлена на Черкаський шовковий комбінат, де й захопилася ручним розписом тканини батиком).

   На запитання дітей, звідки художниця черпає теми для своїх картин, Тетяна Костянтинівна відповіла просто: „З рідної природи. Зі своєї уяви”. І, дійсно, у своїх роботах вона широко використовує різноманітні образи, символіку, асоціацію. ЇЇ картинам характерні глибока фантастика і оригінальність. Тетяна Касьян не лише талановита художниця, але і чудова співрозмовниця. Вона цікаво розповідала про секрети своєї майстерності, радила учням спробувати себе у мистецтві батику.

   Тетяна Костянтинівна дуже любить літературу. Крім того, що багато читає, пише сама. На прохання дітей гостя декламувала власні вірші.

   Під час зустрічі в залі панувала тепла і доброзичлива атмосфера. Учні ділилися своїми творчими досягненнями. Художниця познайомилася з дитячими малюнками та віршами, які вони принесли на зустріч. Тетяна Костянтинівна дала дітям цінні поради щодо вдосконалення їхньої майстерності.

 

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg