У відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів відбулася презентація дитячої музично-поетичної збірки «Солом’яний бриль», яка вийшла у співавторстві поетеси Діни Бондар та композитора Наталії Саух.   Розділити з авторами радісну подію народження нової книги прийшли учні СПШ №3 та СПШ №33, відповідальні працівники освіти та культури, музичні керівники дитячих закладів, черкаські письменники.

   Багато щирих слів і побажань отримали на свою адресу автори від відомого черкаського поета Валерія Кикотя, видавця Юлії Чабаненко, представника від міського департаменту освіти та гуманітарної політики Юлії Дєєвої, заступника Голови Федерації профспілок Черкаської області Тетяни Хоменко.

   Презентація нових пісень із книги «Солом’яний бриль» перетворилася на справжнє свято завдяки юним артистам – Жені Якименко, Насті Карєвій, Віті Тавенку, Андрію Женжерусі та молодшій групі вокальної студії «Прима» Центру дитячої та юнацької творчості: керівник – Віра Лєпьохіна, акомпаніатор – Олена Бєлкіна, солісти – Богдан Косенко, Крістіан Волощенко, Ріта Тараненко. Пісні у їх виконанні («Сині квіти», «Вечірній дощик», «Солом’яний бриль», «Україночка», «Наш рідний край» та ін.) додали гостям святкового настрою та переповнили почуттям гордості за свою Батьківщину. Свої твори представляли і самі автори. Наталія Саух виконала пісню «Зустріч з Симоненком», а Діна Бондар звернулася до дітей словами свого вірша  «Дітки, збережіть!»

   А насамкінець Діна Бондар і Наталія Саух подарували книги юним артистам та бібліотеці.

 

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg