background

    Учасниками та гостями свята „Пізнати мудрість допоможе книга” були учні ЗОШ №12,32,28, Першої міської гімназії, спеціалізованої школи №17, школи мистецтв, музичної школи №2, а також голова обласної організації Національної спілки письменників Валентина Михайлівна Коваленко, письменники Григорій Білоус, Майя Фролова, Наталія Горішна.

   Юні книголюби і книгознавці із захопленням поринули у світ гумористичних віршів І. Дубініна, А. Горбівненка, Г. Бойка, Л. Мовчун, А. Коропенка, П. Глазового.

   За допомогою інсценівок діти зустрілися з героями книг В. Губарєва „Королівство кривих дзеркал”, М. Твена „Пригоди Тома Сойєра”, музичної вистави „Фантазери” та казки „Пан Коцький”.

   Серед присутніх у залі не було байдужих, коли ведучі запропонували всім долучитися до відеовікторини за уривками із творів відомих письменників В. Симоненка, В. Короліва-Старого, О. Пушкіна, С. Маршака та ін.

   Звучали пісні про маму, яка кожному з нас читала перші книжечки, про рідний край і про казкову країну дитинства. Та найбільше оплесків від глядачів отримали виконавці танцю „Полька” – учні 1-А і 1-Б кл. ЗОШ №28 Удовенко Валерія та Джолос Артем.

   На закінчення свята всі юні учасники дійства отримали в подарунок книги, придбані за сприяння управління культури і туризму облдержадміністрації та обласного відділення Української бібліотечної асоціації.

    Цього ж дня за участю учнів ЗОШ №23 та Першої міської гімназії у бібліотеці відбулися:

– година-цікавинка „Годинник того не підведе, хто час цінує”;

– екологічна година „Вода – життя основа”;

– літературна гра „Дивинки із книжкової скриньки”.

  

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg