Цікаве в періодиці (7-9 кл.)

YL0004YL0005

    Прощай, серая мышка : как стать первой красоткой школы? / Юная леди. – 2019. – № 10. – С. 24-27.

    Багато дівчат вважають себе «сірими мишками». Непримітними, звичайними, посередніми. Вони не зізнаються в цьому, але це – факт. Ви також із заздрістю дивитеся на інших дівчат і думаєте, що ніколи не матимете такий класний вигляд? Дурниці! Змініть гардероб, зачіску, підберіть якісні стильні аксесуари. Трохи роботи над собою – і ви будете найкрутішими. Але найважливіше – зрозуміти, що реальність – це те, у що ви вірите. Десятки стильних речей у гардеробі не замінять вам любові до себе. І все ж план із перевтілення вам точно не завадить. Тож беріть підказки щодо цієї непростої справи зі статті.

YL0004YL0006

    Magic city : Харьков : открывай Украину с «ЮЛ» // Юная леди. – 2019. – № 10. – С. 30-31.

    Продовжуємо подорожувати Україною з «Юною леді». Наступна зупинка – місто Харків. Він заснований у XVІІ ст. і певний час був столицею нашої держави. Зараз – це друге за величиною та кількістю населення місто в Україні, а ще – культурний, освітній та промисловий центр держави. Харків – сучасне місто, яке вражає своєю красою. Навіть досвідченому туристові буде цікаво гуляти його вулицями, адже воно зачаровує природою, вміло поєднує в собі старовинну архітектуру й новобудови. Тож якщо осіння депресія наступає на п’яти, хапайте рюкзаки й батьків – і гайда в подорож!

Ok0007Ok0008

    Нікуліна А. Анастасія Нікуліна не боїться ризикувати / Анастасія Нікуліна ; спілкувалася Вікторія Беркут // Однокласник. – 2019. – № 10. – С. 28-29.

    Анастасія Нікуліна – молода українська письменниця, яка пише на гострі соціальні теми, зокрема, про підлітків. На її рахунку вже велика кількість книг, серед яких – романи «Завірюха», «Зграя», «Сіль для моря, або Білий кит». Останній здобув міжнародну українсько-німецьку літературну премію імені Олеся Гончара. А ще – його невдовзі екранізують. Про свої відчуття в очікуванні цієї події та бачення сучасної вітчизняної й світової підліткової літератури Анастасія Нікуліна розповіла «Однокласнику». Читай інтерв’ю на сторінках журналу й дізнаєшся, що надихає молоду авторку та яка вона поза сторінками своїх творінь.

 

zood0001zood0002

    Денисова М. Сам ти Чау-чау! / Марія Денисова // Зоодруг. – 2019. – № 10. – С. 36-38.

    Світовими кінологічними організаціями зареєстровано понад триста порід собак. З котами дещо скромніше – приблизно дев’яносто. Звісно, знати всіх представників породистої братії, як то кажуть, можуть тільки досвідчені спеціалісти. Любителі впізнають, у кращому випадку, кілька десятків, дилетанти – дві-три породи. Саме вони найчастіше плутають схожі за зовнішністю породи і, внаслідок цього, стають жертвами несумлінних розмножувачів та відвертих шахраїв. «Зоодруг» визначив, які ж породи найчастіше плутають між собою через подібність представників. Тож, щоб бути у всеозброєнні, читайте статтю.

zood0001zood0003

    Свєтлова А. Маленьке щастя : група ІХ. Компаньйони та тої / Аліса Свєтлова // Зоодруг. – 2019. – № 10. – С. 40-46.

    Будь-якого песика можна назвати компаньйоном, адже маленькі собаки трапляються практично в кожній групі порід. Але цих малюків, які часто не мають жодних спільних рис, об’єднує не тільки те, що вони можуть бути поряд з нами будь-де, завдяки своїм розмірам та безпеці для оточення. Спільним для них є факт, що всіх таких цуциків люди ніколи не використовували як службових або мисливських собак. Їх заводили й заводять виключно для власного задоволення й радості, а також – як прикрасу для дому. Болонка, пудель, бельгійський та брюссельський грифони, ши тцу, китайський чубатий собака та ін. – кожна із цих порід має цікаву, впізнавану зовнішність і таку ж вдачу. Вони товариські, симпатичні, компактні. Саме тому ці тваринки останніми роками стали надзвичайно популярні для утримання. Але, щоб бути здоровими, вони потребують ретельного специфічного догляду. «Зоодруг» розкаже вам про особливості зовнішності й характеру цих собачок, а також про тонкощі їх утримання. Чим саме ці собачки полонили серця людей та які умови їм потрібні для комфортного життя з людиною, читай у статті.