Книжкові новинки

    Матіяш Д. Перше Різдво / Дзвінка Матіяш ; намал. Б. Бондар. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. – 47 с. : іл.

    «Перше Різдво» – казка про підпаска Давида, який пасе овець разом зі своїм дідусем та іншими чоловіками. Хлопцеві дуже цікаві розмови дорослих про Месію, який от-от має прийти в світ. Давид навіть не сподівався, що сам побачить Боже Дитя своїми очима… Різдвяна історія очима письменниці Дзвінки Матіяш та ілюстратора Богдани Бондар поверне вас із дітьми до витоків Різдва – не просто гарного родинного свята, а історії Божого народження і відкуплення людства. Для читачів молодшого шкільного віку.

    Дерманський О. С. Корова часу, або Нові пригоди вужа Ониська : третя кн. пригод вужа Ониська / Олександр Дерманський ; [іл. В. Богданюк і Ф. Сергєєва ; обкл. О. Петренка-Заневського]. – 4-е вид. – Вінниця : Теза, 2017. – 155 с. : іл.

    Коли твоя бабуся вміє викликати дощ, то вибору в тебе не лишається: ти неодмінно потрапиш у минуле. А вже там на тебе чекатимуть мамонти, шамани-вужі і ненаситні шаблезубі пацюки. Як отому всьому дати раду, читачі дізнаються з нових пригод вужа Ониська. Хто зна, може, колись знадобиться?

    Для читачів молодшого шкільного віку.

    Дерманський О. С. Коли Онисько був малесенький : передісторія пригод вужа Ониська / Олександр Дерманський ; [іл. В. Богданюк ; обкл. О. Петренка-Заневського та ін.]. – 1-е вид. – Вінниця : Теза, 2017. – 122 с. : іл.

    Ця книжка – передісторія пригод вужа Ониська, коли він був ще маленьким, боявся темряви, подорожував далекими світами, втікав від велетенського орла, а бабуся завжди цілувала його в тім’ячко. Для читачів молодшого шкільного віку.

    Рутківський В. Г. Щирик зі Змієвої гори : казк. повість / Володимир Рутківський ; іл., обкл. І. Михайлян. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – 255 с. : іл.

    Кожні чотириста літ прокидається страшний Змій Горинович і вирушає на полювання. Разом зі своїм другом Костієм Безсмертним вони не тільки розбишакують по довколишніх горах, а й викрадають хлопця, який приїхав у гості до карпатських родичів. На допомогу людській дитині приходять герої з попередніх казок Володимира Рутківського: «Бухтик з тихого затону» та «Гості на мітлі». Для читачів молодшого шкільного віку.

    Орлонь М. Остання пригода детектива Носика : повість. [Кн. 1] / Мар'ян Орлонь ; пер. з пол. Н. Малетич ; іл. Є. Флісака. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. – 133 с. : іл.

    Амвросій Носик – детектив, а Куба – його пес і найкращий друг. Пан Носик гадає, що насолоджуватиметься на пенсії спокоєм, читаючи ранкові газети і пораючись у садку, але раптом у Містечку стається дивна крадіжка. Викрити злодія – справа не з легких, але Носик і Куба труднощів не бояться… «Остання пригода детектива Носика» стала першою книгою з трилогії польського письменника. Для читачів молодшого шкільного віку.