Книжкові новинки

    Денисенко Л. В. Усміхаки : все, що треба знати про собак / Лариса Денисенко ; намал. М. Фоя. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – 135 с. : іл.

    Якщо мрієш завести вірного песика, в новій книжці відомої письменниці Лариси Денисенко ти знайдеш усе, що слід знати про собак: як їх доглядати, годувати, вигулювати і лікувати. А також про те, яке величезне щастя – мати чотирилапого друга, та, водночас, яка це відповідальність. Адже тваринка — не м’яка іграшка, а повноправний член сім’ї. Вчені стверджують, що дорослий песик має інтелект трирічної дитини. І тільки від господарів залежить, який характер матиме ця «дитина», буде вона злюкою чи усміхакою. Для читачів середнього шкільного віку.

    Гагеруп К. Дівчинка, яка рятувала книжки / Клауч Гагеруп ; намал. Л. Айсато ; [пер. Н. Іваничук]. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – [58 с.] : іл.

    Анна, якій скоро виповниться десять, страшенно любить чита­ти. Якось вона дізнається, що стається з тими книжками, яких ніхто не позичає в бібліотеці. Їх просто знищують! А це значить, що всі її улюблені друзі, яких вона знайшла у книжках, теж можуть зникнути. Чи зуміє дівчинка знайти спосіб, як цьому зарадити? І чи зможе розкрити таємницю історії про зачарований ліс та її загадкового автора? Любов до книжок та до нових світів, які вони відкривають, має їй у цьому допомогти.

    Для читачів молодшого шкільного віку.

    Малетич Н. Іль. Казка про народження / Наталка Малетич ; намал. О. Гринюк. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 47 с. : іл.

    Маленькі жителі Небесного саду готуються до земного життя у спеціальній школі. Проте Іль зовсім не хоче на Землю, йому подобається літати на яблуневій пелюстці і спати в улюбленому нарцисі. Ангелик Пауль розповідає Ілеві, що на Землі падає сніг, і тільки це переконує малого вирушити в незвідану мандрівку, аби народитися у люблячій родині на саме Різдво. «Іль. Казка про народження» – історія для дітей, які запитують: «Де я був чи була, коли мене не було?». А також для дорослих, які можуть уявляти разом із дитиною, звідки ми приходимо на цю Землю і яким є наше призначення тут. Для читачів молодшого шкільного віку

    Шефер Б. Кіра й таємниця бублика, або Формування характеру за сім кроків / Бодо Шефер ; пер. з нім. Н. Іваничук ; іл. М. Шутурми ; обкл. З. Базилевич. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – 229 с. : іл. – (Дітям про бізнес).

    Життя Кіри цілком змінилося після того, як вона врятувала пса – чудового лабрадора Мані. Пес умів розмовляти та навчив дівчинку правильно заощаджувати і розпоряджатися грошима. Ось-ось має здійснитися мрія Кіри –  вона полетить до Каліфорнії. Але на шляху до мети несподівано виникають перешкоди, які не так легко подолати,  адже для цього потрібно знати сім правил життя… автор книги Бодо Шефер – фінансовий консультант номер один у Європі, письменник і бізнесмен, який написав унікальну книжку для дітей «Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей», у якій він навчає, як здобути фінансову незалежність. Нова книга Бодо Шефера «Кіра й таємниця бублика» відкриває дітям правила життя, які допоможуть їм досягати мети і стати гідними громадянами. Для читачів середнього шкільного віку.

    Содомка М. Як змайструвати автомобіль / Мартін Содомка ; намал. М. Содомка ; пер. з чес. Т. Савченко. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – 59 с. : іл.

    Содомка М. Як змайструвати літак / Мартін Содомка ; намал. М. ; Содомка ; пер. з чес. Т. Савченко. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 59 с. : іл.

    Содомка М. Як змайструвати мотоцикл / Мартін ; намал. М. Содомка ; пер. з чес. Т. Савченко. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – 59 с. : іл.

    Содомка М. Як збудувати дім / Мартін Содомка ; намал. М. Содомка ; пер. з чес. Т. Савченко. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 59 с. : іл.

    Содомка М. Як прокласти залізницю : техн. казка з часів парової епохи / Мартін Содомка ; намал. М. Содомка ; пер. з чес. Т. Савченко. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – 71 с. : іл.

    «Технічні казки» – серія пізнавальних книг, які наочно і просто пояснюють дітям, як влаштована та чи інша техніка. Вийшло вже п’ять книг, в кожній з яких розповідається про один із видів транспорту: автомобілі, літаки чи мотоцикли.Це одночасно й пізнавальні книги про будову транспорту, і кумедні художні історії про пригоди трьох друзів – мишеняти Арні, горобця Білла і жабеняти Крістіана. Для читачів молодшого шкільного віку.