Книжкові новинки

    Ханачкова П. Невже це все правда? Міфи й упередження про тварин / Павла Ханачкова ; худож. Лін Дао ; [пер. з англ. В. Делегач]. – Харків : Ранок, 2018. – 37 с. : іл.

    Кажани – це миші, які літають і чіпляються за людське волосся. Ведмідь дуже неповороткий. Лис – підступний крадій. Страус – боягуз, який ховає голову в пісок. Існує чимало таких тверджень. Цікаво, чи всі вони правдиві? Адже маленький кажан ніколи не п’є людської крові. Чорний кіт, який переходить дорогу, не наврочить лиха. І хто сказав, що «брудний» щур не може стати найкращим другом? Люди часто несправедливо надають тваринам не дуже привабливих рис. Що зробили тварини, щоб заслужити ці упередження? Прочитавши цю книгу, читачі дізнаються, що навколо все не таке, яким може здаватися на перший погляд, і не все, що ми чуємо з дитинства про тварин, – правда. Для читачів молодшого шкільного віку.

    Ружичка О. Історія літаків / Олджих Ружичка ; худож. Т. Перницький, Н. Мойзесова ; [пер. з англ. В. Делегач]. – Харків : Ранок, 2018. – 32 с. : іл. – (Історія винаходів).
    Ця неймовірна енциклопедія розповість про перші літаки, котрі могли злетіти лиш на кілька хвилин, та найсучасніші лайнери, літаючі авто, про парові двигуни, повітряні кулі, дельтаплани, про перший переліт через Атлантику та дивовижні рекорди літаків. Для читачів молодшого шкільного віку.

    Великі тварини і не тільки... / [пер. з англ. О. Назарова]. – Харків : Ранок, 2018. – 72 с. : іл. – (Перше NON FICTION читання. Рівень 1).

    Космос, повітря, вода і не тільки... / [пер. з англ. О. Назарова]. – Харків : Ранок, 2018. – 72 с. : іл. – (Перше NON FICTION читання. Рівень 2).

    Фантастичні рослини і не тільки... / [пер. з англ. О. Назарова]. – Харків : Ранок, 2018. – 96 с. : іл. – (Перше NON FICTION читання. Рівень 3).

    Робопарк і не тільки... / [пер. з англ. О. Назарова]. – Харків : Ранок, 2018. – 96 с. : іл. – (Перше NON FICTION читання. Рівень 4).

    Домашні улюбленці і не тільки... / [пер. з англ. Г. О. Теличук]. – Харків : Ранок, 2018. - 96 с. : іл. – (Перше NON FICTION читання. Рівень 5).

    Всесвітньовідома оксфордська серія адаптованої науково-популярної літератури призначена для навчання читанню. У книзі крупний шрифт і цікаві факти про все навколо: що таке скам’янілості? які кістки у кажана? з ким товаришує акула? як приймати душ у космосі? як бачать світ тварини? з чого складається око? хто мешкає під водою? що таке харчовий ланцюг? як говорить сова? чи можуть риби літати? як жили вікінги? Унікальні кольорові фотографії, малюнки і пояснення до них розвивають критичне мислення і лексичну грамотність. П’ять рівнів складності текстів допоможуть підібрати книгу для кожного малюка. А ще енциклопедії містять рекомендації для батьків щодо того, як працювати з книгою, які питання ставити дитині, тематичний словничок з новими словами та творчі завдання, котрі треба виконати з малюком. Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.

    Ліч М. Дитяча енциклопедія тварин / Майкл Ліч, Меріел Лленд ; пер. з англ. О. Соколової ; дизайнер обкл. М. В. Присяжний. – Харків : Віват, 2018. – 128 с. : іл. – (Енциклопедії).

    Сперроу Д. Дитяча енциклопедія космосу / Джайлс Сперроу, ; пер. з англ. Я. О. Головченко. – Харків : Віват, 2018. – 128 с. : іл. – (Енциклопедія).

    Ці енциклопедії – унікальний шанс познайомитися з найзагадковішими мешканцями нашої планети, дізнатися багато нового про ссавців, земноводних, рептилій, птахів, риб і комах. А ще – вирушити в подорож у найвіддаленіші куточки Всесвіту, розкрити таємниці темної матерії, довідатись якомога більше про інші світи, краще пізнати нашу ніби знайому, але таку загадкову Землю. Достовірні наукові факти, яскраві реалістичні ілюстрації та світлини, захопливі подробиці зроблять мандрівки незабутніми. Для читачів молодшого та середнього шкільного віку.

    Кузякін К. #щотакематематика? / Кузько Кузякін ; [іл. авт.]. – Харків : Юнісофт : Талант, 2018. – 113 с. : іл. – (Найкращий подарунок).

    Як стверджує ця книжка, в цілому світі не знайдеться нікого, хто справді достеменно знав би, чим є математика. Але це не заважає їй від найдавніших часів і до сьогодні бути чи не найважливішим надбанням людства, а заразом справжньою абракадаброю для більшої частини цього ж таки людства. Книжка «#щотакематематика?» є спробою автора поговорити про незбагненний світ математики «нормальною» мовою. Вона аж ніяк не допоможе у виконанні домашніх завдань чи підготовки до ЗНО, але може посприяти важливішому — аж до отримання 1000000 $. Книжку адресовано широкому колу читачів, які знають напам’ять табличку множення та вміють правильно ділити у стовпчик.