Відбувся  ІІІ тур чемпіонату міста Черкаси серед шкільних команд

учнів 6-8 класів та 9-11 класів

Підсумкова таблиця результатів гри

(6-8 класи)

п/п

Навчальний заклад

Назва команди

Кількість балів І туру

Кількість балів ІІ туру

Кількість балів ІІІ туру

Загальна кількість балів

1

ЗОШ № 8

Ерудит

11

13

6

30

2

ГПЛ

Мамонтята

10

11

8

29

3

СПШ № 17

Ейнштейни

10

10

8

28

4

ФІМЛІ

Фімляни

8

12

7

27

5

Перша міська гімназія

Оксюморин

9

9

7

25

6

ЗОШ № 4

Максимум

7

10

5

22

7

ЗОШ № 11

Вітамінки

6

8

4

18

8

НВК №34

3 х 4

6

8

4

18

9

ЗОШ № 2

Хрестики-нулики

6

8

3

17

10

ЗОШ № 21

Нескорені

4

8

5

17

11

СПШ № 28

ЮНІКС

8

8

0

16

12

ЗОШ № 19

Шоб ми так жили

5

6

4

15

13

Гімназія №31

Інтелектуал

5

0

4

9

14

Колегіум «Берегиня»

SchwarzWald

9

0

0

9

15

ЗОШ № 26

Сови

7

0

0

7

16

ЗОШ № 29

Фантазія

6

0

0

6

17

ЗОШ № 24

Адреналін

4

0

2

6

18

ЗОШ № 33

Style

6

0

0

6

19

СПШ №3

Мудрі сови

6

0

0

6

20

ЗОШ № 6

Всезнайки

3

0

0

3

 

Підсумкова таблиця результатів гри

(9-11 класи)

п/п

Навчальний заклад

Назва команди

Кількість балів І туру

Кількість балів ІІ туру

Кількість балів ІІІ туру

Загальна кількість балів

1

Перша міська гімназія

Еверест

20

15

14

49

2

ГПЛ

Мамонти

13

11

5

29

3

ФІМЛІ

Фімляни

13

11

5

29

4

СПШ №17

Оксиген

3

10

9

22

5

ЗОШ №22

Клевер

6

9

6

21

6

ЗОШ №11

Ананасики

9

9

0

18

7

СПШ №20

Альфа

4

7

2

13

8

ЗОШ №19

Шоб ми так жили

0

8

5

13

9

ЗОШ №2

Кубик Рубика

1

4

7

12

10

ЗОШ №21

Нескорені-2

7

4

1

12

11

СПШ №20

Фенікс-2

4

0

4

8

12

СПШ №28

ЮНІКС

3

4

0

7

13

ЗОШ №29

Дахнівка

4

0

3

7

14

НВК №34

3х4

2

4

1

7

15

ЗОШ №13

Explosion student

0

6

0

6

16

ЗОШ №24

Адреналін

5

0

1

6

17

СПШ №3

Мудрі сови

4

0

0

4

18

ЗОШ №5

Ліга п’ятої школи

4

0

0

4

19

ЗОШ №33

Гуманітарі

4

0

0

4

20

ЗОШ № 13

Тринадцятий меридіан

2

0

0

2



Відбувся ІІ тур чемпіонату міста Черкаси серед шкільних команд

учнів 6-8 класів та 9-11 класів

 

Таблиця результатів ІІ туру гри

(6-8 класи)

Навчальний заклад

Назва команди

Кількість набраних балів

Рейтинг команди

1

ЗОШ № 8

Ерудит

13

407

2

ФІМЛІ

Фімляни

12

369

3

Гуманітарно-правовий ліцей

Мамонтята

11

342

4

СПШ № 17

Ейнштейни

10

312

5

ЗОШ № 4

Максимум

10

303

6

Перша міська гімназія

Оксюморин

9

275

7

НВК № 34

3х4

8

249

8

ЗОШ № 11

Вітамінки

8

247

9

ЗОШ№2

Хрестики-нулики

8

238

10

СПШ № 28

ЮНІКС

8

237

11

ЗОШ№21

Нескорені

8

236

12

ЗОШ № 19

Шоб ви так жили

6

172

 

Таблиця результатів ІІ туру гри

(9-11 класи)

п/п

Навчальний заклад

Назва команди

Кількість набраних балів

Рейтинг команди

1

Перша міська гімназія

Еверест

15

348

2

Гуманітарно-правовий ліцей

Мамонти

11

257

3

ФІМЛІ

Фімляни

11

251

4

СПШ № 17

Оксиген

10

256

5

ЗОШ № 22

Клевер

9

222

6

ЗОШ№11

Ананасики

9

191

7

ЗОШ № 19

Шоб ви так жили

8

182

8

СПШ№20

Альфа

7

156

9

ЗОШ № 13

Explosion student

6

155

10

ЗОШ № 2

Кубик Рубика

4

88

11

НВК №34

3х4

4

88

12

ЗОШ № 21

Нескорені-2

4

87

13

СПШ № 28

Юнікс

4

58

 

Відбувся І тур чемпіонату міста Черкаси серед шкільних команд

учнів 6-8 класів та 9-11 класів

 

Підсумкова таблиця результатів гри

(6-8 класи)

 

 

п/п

Навчальний заклад

Назва команди

Кількість набраних балів

Рейтинг команди

1

ЗОШ № 8

Ерудит

11

308

2

ГПЛ

Мамонтята

10

281

3

СПШ № 17

Ейнштейни

10

278

4

Перша міська гімназія

Оксюморин

9

251

5

Колегіум „Берегиня”

SchwarzWald

9

251

6

ФІМЛІ

Фімляни

8

227

7

СПШ № 28

ЮНІКС

8

224

8

ЗОШ № 4

Максимум

7

200

9

ЗОШ № 26

Сови

7

186

10

НВК№ 34

3Х4

6

181

11

ЗОШ№33

Style

6

163

12

ЗОШ№2

Хрестики-нулики

6

160

13

СПШ №3

Мудрі сови

6

158

14

ЗОШ №11

Вітамінки

6

157

15

ЗОШ № 29

Фантазія

6

149

16

ЗОШ № 19

Щоб ми так жили

5

136

17

Гімназія № 31

Інтелектуал

5

128

18

ЗОШ №21

Нескорені

4

107

19

ЗОШ №24

Адреналін

4

107

20

ЗОШ №6

Всезнайки

3

68

 

Підсумкова таблиця результатів гри

(9-11 класи)

 

п/п

Навчальний заклад

Назва команди

Кількість набраних балів

Рейтинг команди

1

Перша міська гімназія

Еверест

20

506

2

ГПЛ

Мамонти

13

290

3

ФІМЛІ

Фімляни

13

254

4

ЗОШ№11

Ананасики

9

184

5

ЗОШ№21

Нескорені-2

7

190

6

ЗОШ№22

Клевер

6

115

7

ЗОШ№24

Адреналін

5

91

8

СПШ№3

Мудрі сови

4

127

9

СПШ№20

Фенікс-2

4

120

10

СПШ№20

Альфа

4

86

11

ЗОШ№33

Гуманітарі

4

86

12

ЗОШ№29

Дахнівка

4

82

13

ЗОШ № 5

Ліга п'ятої школи

4

71

14

СПШ№28

ЮНІКС

3

88

15

СПШ№17

Ейнштейни

3

32

16

ЗОШ№13

Тринадцятий меридіан

2

23

17

НВК№ 34

3Х4

2

23

18

ЗОШ№2

Кубик Рубика

1

23

 

Играй для жизни

п/п

Назва команди

Кількість набраних балів

1.

Хайли Лайкли

17

2.

Вечерком

14

3.

Пунктуальность

13

4.

Черкасское FIDO

10

5.

СМС

8

6.

МЛК

7

7.

Случайное явление

6

8.

Q

5

 

ОВСЧ–1

п/п

Назва команди

Кількість набраних балів

1.

Вечерком

18

2.

Хайли Лайкли

17

3.

МЛК

14

4.

Черкасское FIDO

13

5.

Пунктуальность

13

6.

Случайное явление

11

7.

Q

7

8.

Курултай

4

9.

СМС

4

10.

Еверест

4