Рідделл К. Оттолайн і Жовта Кішка / Кріс Рідделл ; пер. з англ. Т. В. Марунич. – Харків : Ранок, 2020. – 176 с. : іл. – (Оттолайн).

Рідделл К. Оттолайн іде до школи / Кріс Рідделл ; пер. з англ. Т. В. Марунич. – Харків : Ранок, 2020. – 176 с. : іл. – (Оттолайн).

Рідделл К. Оттолайн у морі / Кріс Рідделл ; пер. з англ. Т. В. Марунич. – Харків : Ранок, 2020. – 176 с. : іл. – (Оттолайн).

Рідделл К. Оттолайн і Фіолетовий Лис / Кріс Рідделл ; пер. з англ. Т. В. Марунич. – Харків : Ранок, 2020. – 176 с. : іл. – (Оттолайн).

Оттолайн – маленька дівчинка, за якою доглядає любий пан Манро, волохате створіння з болота в Норвегії, поки її батьки подорожують світом. Друзі обожнюють вирішувати складні задачки та вигадувати дотепні плани. Одного разу увагу Оттолайн привертають статті в газеті про пограбування квартир заможних пані. Тим часом пан Манро помічає оголошення про зникнення кімнатних песиків. Чи пов’язані ці злочини, і хто стоїть за ними? Іншого разу вони відправляються в школу Аліси Б. Сміт для талановитих та обдарованих дітей, де на них чекають нові друзі та неймовірні пригоди. Оттолайн та її вірний друг Манро ніколи не розлучаються. Вони завжди разом, розгадують заплутані таємниці й детективні історії. Та одного разу пан Манро зникає…

Для читачів молодшого шкільного віку.