Райленс У. Пенні Пеппер. Усе під контролем / Ульріке Райленс ; пер. з нім. Є. Даскал ; іл. Л. Генш. – Харків : Віват, 2020. – 157 с. : іл. – (У вирі пригод).

Райленс У. Пенні Пеппер. Метушня на ярмарку / Ульріке Райленс ; пер. з нім. Є. Даскал ; іл. Л. Генш. – Харків : Віват, 2020. – 159 с. : іл. – (У вирі пригод).

Десятирічна Пенні Пеппер – кмітлива розумака, яка мріє стати супердетективкою й розкрити справжній злочин. Вона й не сподівалась, що шанс проявити себе виникне під час вечірки хвалькуватої Флори. Несподівано й безслідно зникає Флорин песик, і чомусь усі гості підозрюють саме Пенні. Без паніки! Усе під контролем. Разом з найліпшими подружками дівчинка ладна на все, щоб викрити підступного злодюгу. Навіть виручити свою давню ворогиню. У другій книзі Пенні Пеппер разом з подружками-детективками вирушили на ярмарок у пошуках нової справи. Та дівчата не думали, що з ними станеться дещо жахливе. Почалося з того, що Пенні втратила гаманець. І не тільки вона. У багатьох відвідувачів ярмарку зникли гаманці, годинники та мобільні телефони. Зчинилася справжня метушня, тож команда детективок повинна спіймати кишенькового злодюгу й повернути крадене.

Для читачів середнього шкільного віку.