dobra

Запрошуємо на вечірку в стилі "Аліси в Дивокраї"

Увага! Увага!!! Скликаємо всіх любителів веселого двіжу, цікавих книжок і яскравих вражень відзначити з нами Всеукраїнський день бібліотек! До найлітературнішого свята року ми підготували веселу атмосферну вечірку за двома книжками Льюїса Керрола – «Аліса в Дивокраї» та «Аліса в Задзеркаллі». До речі, у другої із цих казок цьогоріч ювілей: виповнюється 150 років із часу її написання.

На сміливців чекають чимало подій! Ви зможете пірнути в кролячу нору, відвідати божевільне чаювання й обговорити філософські питання з Божевільним Капелюшником, зіграти незвичайну шахову партію з Білою та Чорною Королевами, не піддатися тиранії й перемогти Червону Королеву. А ще, звісно, зробити кілька селфі в тематичній фотозоні, насміятися з друзями та як слід відпочити.

Запрошуємо в гості дітей віком від 8 до 14 років. Але цього разу ценз приблизний, ми будемо раді й трохи молодшим / старшим учасникам.

Участь у вечірці безкоштовна! Вам потрібно лише зареєструватися за посиланням на правому полі сайту.

І, звісно, прийти 30 вересня о 16 годині до Черкаської обласної бібліотеки для дітей.

Буде весело й жваво! А ще – трохи абсурдно. Обіцяємо!

 

Новий методичний посібник з екопросвіти

Презентуємо вам наш актуальний методично-бібліографічний матеріал «Екологічна просвіта: можливості бібліотек», уже доступний у розділі «Бібліотечному фахівцю» («Методичні матеріали») нашого сайту. Видання придасться бібліотекарям для організації й проведення із читачами екопросвітницьких заходів різних форм. Ви знайдете в ньому досвід бібліотек області; дізнаєтеся, які електронні продукти, присвячені пізнанню й захисту навколишнього середовища, наявні на сайті Черкаської обласної бібліотеки для дітей; побачите підказки з оформлення книжкових виставок й організації соціологічних досліджень відповідної тематики. Зробити спілкування із читачами більш жвавим і гострим вам допоможуть також рекомендації сучасних кінострічок і телесеріалів і представлення якісних українських і зарубіжних тематичних художніх книг.

Перший урок 2021 – 2022 навчального року – у бібліотеці

Розпочати новий навчальний рік із пізнавального й, водночас, веселого заходу в бібліотеці випала нагода відразу кільком класам черкаських школярів від малюків і до старшокласників. Основною темою першого уроку в бібліотеці стало 30-річчя незалежності України, однак у кожному відділі книгозбірні по-різному підійшли до її висвітлення, експериментуючи з формами подачі інформації й пропонуючи дітям найрізноманітніші способи фіксації її в пам’яті.