До участі в ньому запрошуємо справжніх книгоманів, ерудитів та знавців літератури віком 11 – 13 років. З умовами та строком проведення Конкурсу знайомтеся тут.

Новий дитячий конкурс малюнків і плакатів «На одній хвилі»

    Новий дитячий конкурс плакатів / малюнків організовує Національна бібліотека України для дітей, Національна секція Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY та Українська асоціація працівників бібліотек для дітей. До участі запрошуються учні 1 – 11 класів. Для цього потрібно створити плакат або малюнок на аркуші формату А3 за одним із таких напрямків: «Дитяча книга долає кордони», «Майбутнє нашої планети», «Моя країна на мапі світу», «Країна починається з тебе», «Про що мріють діти», «Діти за мир!».

    Усі, хто бажає взяти участь у змаганні, мають надіслати свої роботи поштою на адресу Черкаської обласної бібліотеки для дітей до 24 серпня 2020 року. З деталями конкурсу можна ознайомитися в Положенні про нього.

Оголошується прийом робіт на Всеукраїнський конкурс "Творчі канікули – 2020"

    Традиційно в перші дні літніх канікул Національна бібліотека України для дітей, спільно з Національною секцією Міжнародної ради з дитячої книги (UAIBBY), Національною спілкою письменників України, Фондом Миколи Томенка «Рідна країна» та Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей, оголошує дитячий літературний конкурс «Творчі канікули 2020». Організатором обласного етапу є Черкаська обласна бібліотека для дітей. Цього року змагання проводитиметься уже вчетверте.

    1032-у річницю з вікопомної, надзвичайно важливої для нашої держави події святкує у 2020-му Україна. 28 липня князь Володимир хрестив Київську Русь. Це його рішення й досі викликає чимало суперечок й обговорень. Що ж тоді казати про ті давні часи, коли більшість населення київської держави мала інших богів, і язичницький пантеон нараховував не один десяток імен! Та на світовій арені це рішення вивело Київську Русь на інший, вищий, політичний щабель.

    Вона вважається однією з найбагатших та найвпливовіших жінок світу і більше 20 років займається благодійністю. Усі знають її як найкращого сучасного автора дитячої прози й лагідно називають «мама Ро». Завдяки їй, діти почали мріяти отримати лист із Гоґвортса, політати на мітлі та поборотися з драконом. Своєю письменницькою діяльністю вона змусила дітей усього світу полюбити книги та процес читання.