Професійне навчання

    Інноваційні форми роботи із читачами та виклики для бібліотекарів в умовах реформи децентралізації та цифрового світу обговорювали керівники дитячих книгозбірень Черкащини протягом 16 – 19 вересня. Для заступників директорів ЦБС з питань обслуговування дітей, завідувачів бібліотек для дітей, відділів обслуговування дітей центральних районних та центральних публічних бібліотек об’єднаних територіальних громад Черкаська обласна бібліотека для дітей спільно з Департаментом культури і взаємозв’язків з громадськістю Черкаської облдержадміністрації організувала проблемно-цільове навчання «Формат роботи з читачами-дітьми в умовах сучасних реалій».

     11 жовтня з навчальним візитом нашу книгозбірню відвідали працівники шкільних бібліотек Чигиринського району. Гості здійснили екскурсію залами ОБД, ознайомилися з виставковою діяльністю. Фахівці відділу обслуговування учнів 5 – 9 класів поділилися  досвідом проведення інноваційних форм масових заходів, які ввійшли в практику роботи обласної бібліотеки для дітей протягом останніх років.

      Під такою назвою відбулося в нашій читальні проблемно-цільове навчання працівників відділів обслуговування учнів 5 – 9 класів бібліотек області для дітей в період з 11 по 14 вересня. Його програма була доволі цікава й насичена і передбачала як поглиблення та актуалізацію теоретичних знань, так і практичне опанування нових форм роботи.

     7 – 10 листопада 2016 року в Регіональному тренінговому центрі відбулись вебінари з керівниками та провідними фахівцями книгозбірень області  «Організація діяльності бібліотек в умовах створення ОТГ: планування та звітність».

     Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек на базі Звенигородської центральної районної бібліотеки ім. Ю.С. Кримського відбулися заняття з підвищення фахового рівня працівників сільських бібліотек району. Навчання було організоване обласними курсами підвищення кваліфікації працівників культури управління культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації і проводилося спільно фахівцями ОУНБ ім. Тараса Шевченка, ОБД та ОБЮ ім. Василя Симоненка.