Слово для батьків:

Дітям молодшого шкільного віку дуже подобається гратись в ігри, слухати казки та оповідання, малювати фарбами, вирізати і клеїти з кольорового паперу, ліпити з пластиліну й тому подібне. Саме такі цікаві види дитячого дозвілля поєднують в собі заняття студії «Кольоровий світ», що сприяють розвитку творчих і художніх здібностей дітей.

Під час занять дитячої студії малюки знайомляться з різними художніми техніками живопису, графіки, аплікації, ліплення та конструювання.

Відкриваючи двері свого серця у світ прекрасного, в світ природи та мистецтва, діти також отримують розвиток фантазії, пам’яті, емоцій, образного і логічного мислення, мовлення, уваги, самоорганізації, моторики, рухливо-зорової координації та сприйняття кольору, форми, фактури.

Заняття творчого студії «Кольоровий світ» допомагають малюкам більше любити природу, відчувати себе її частинкою та просто любити життя, таке яскраве і різнобарвне.

Студія розвитку творчих і художніх здібностей «Кольоровий світ» була заснована у Черкаській обласній бібліотеці для дітей у вересні 2009 року. Організувала його бібліотекар  Олена Іванівна Берестова.

Слово для дітей:

Ця студія дитячої творчості створена для вас, малята! І називається вона «Кольоровий світ», тому що заняття нашої студії прокладають доріжку у світ образотворчого мистецтва, світ кольорових барв чудової природи, світ краси!

Відчуття кольору навколишнього світу приносить натхнення, створює радісний настрій кожній людині. Художня творчість сприяє покращенню психологічного і розумового розвитку. При цьому не має значення, який із видів творчої діяльності виберете ви, - гарний настрій буде забезпечений вам в будь-якому випадку!

Студія «Кольоровий світ» допоможе вам, любі діти, переступити поріг до світу образотворчого мистецтва разом з художньою книжкою. 

Тому, на заняттях нашої студії, її онлайн-сторінці, що у Фейсбуці та сторінках сайту ми пропонуємо вам, діти:

МАЛЮВАТИ разом з нами, ЧИТАТИ разом з нами
і разом з нами ЛЮБИТИ цей чудовий   світ, сповнений краси!

РЕЖИМ РОБОТИ:

 3 і 4 неділя кожного місяця
 (крім грудня і травня, пояснення читайте внизу)

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

 «КІМНАТА КАЗОК», обласна бібліотека для дітей,
 м. Черкаси, вул. Святотроїцька, 24

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ:

 1 заняття: 14.00 – 14.55
   Перерва: 14.55 – 15.05
 2 заняття: 15.05 – 16.00

ВИНЯТКОМ РЕЖИМУ РОБОТИ Є:

  останній місяць календарного року - ГРУДЕНЬ
  останній місяць навчального року - ТРАВЕНЬ
 (у грудні і травні заняття проходять ДРУГОЇ і ТРЕТЬОЇ неділі місяця)

ТЕМАТИКА ТВОРЧОГО РОЗВИТКУ

 сторіночка "ПЛАН ЗАНЯТЬ"

Чекаємо вас на заняттях гуртка "КОЛЬОРОВИЙ СВІТ" та сторінках сайту