Книжкова скринька

      Стрекаль В. Абетка-дивина / Володимир Стрекаль ; худож. В. А. Дунаєва. – Київ : КИТ, 2016. – [30 с.] : іл.

   

    Абетка – це важлива книжка для будь-якої дитини. Адже саме з неї починається знайомство малюка з літерами. Яскраві малюнки Вікторії Дунаєвої та веселі вірші Володимира Стрекаля допоможуть вивчити всі літери абетки – від А до Я, а ще розкажуть  багато цікавого про школу та навчання.

     Чорний П. Татова книжка : віршована казка / Павло Чорний ; худож. О. В. Коломієць. – Кропивницький : Імекс-ЛТД. – 107 с. : іл.

 

     «Татова книжка» – це відверта поетична розмова батька з сином про найголовніші життєві цінності справжнього чоловіка. Ключові етичні поняття, розкриті мовою мудрих діалогів і казкових метафор, покликані надати кожному із вас первинні світоглядні орієнтири праведного дорослого життя згідно ідеалів Добра, Істини та Краси.

    Стрековська-Заремба М. Філіпек і шкільні витівки / Малгожата Стрековська-Заремба ; [пер. з пол. І. Котлярської-Фесюк ; дизайн обкл. Т. Осадчук ; іл. J. Zagner-Kolat]. – Харків : Школа, 2016. – 158 с. : іл. – (Нова дитяча книга).  

 

   Із книжки сучасної польської письменниці ви дізнаєтесь про нові кумедні історії зі шкільного життя веселого бешкетника Філіпека Вужека, що вважає себе розумною, розважливою і чемною людиною. Але чи так просто потрапити до школи «недозрілому хлопчику, що може швидко нахапатися комплексів» на фоні вихованих і талановитих дітей. Рішення за шкільним педагогом. Звичайно ж, на непосидючого хлопчика, що не вміє тримати язика за зубами, чекає багато неприємностей в школі, але його також чекають нові друзі, нові веселі пригоди та розваги.

     Чумарна М. Читайко-відгадайко : загадки, скоромовки, прислів'я, смішинки, вірші-кмітливчики / Марія Чумарна ; худож. Х. Чипурко. – Львів : Апріорі, 2015. – 59 с. : іл..

 

     Цього разу на вас, малята, чекають цікаві смішинки, загадки, скоромовки, прислів’я, навіть вірші-кмітливчики. Ви зможете  не тільки прочитати, а й вивчити напам’ять ті, що найбільше сподобалися.