Цікаве в періодиці (7-9 кл.)

    Ясіновська Н. High School: як учаться американські старшокласники / Наталія Ясіновська // Однокласник. – 2018. – № 10. – С. 26-27

 

    Це друга частина матеріалу про американську старшу школу, початок якогошукайте в попередньому номері журналу, і присвячена вона темі саме позакласних занять. Спорт – дуже важлива складова шкільного життя в Америці. Футболісти або черлідери – ось ті, ким прагне стати більшість американських школярів. Дуже насиченою також є робота мистецьких та інших гуртків у школах. Про все це читайте на сторінках жовтневого номеру журналу.

    Горячая кровь Биби Рекса // Юная Леди. – 2018. – № 10. – С. 20-21.

 

    «Все буде добре. І якщо зараз погано, просто глибоко зітхни», – такий девіз молодої американської співачки Бібі Рекси. І вона має рацію, адже,будучи донькою албанських переселенців у свої 29 років встигла не тільки підписати контракт з чи не найвідомішою продюсерською компанією у світі, а й стати відомою на всю Америку і далеко за її межами. Більше про цю непересічну талановиту співачку читайте у статті.

    Купріян О. Обережно! Особиста територія! / Ольга Купріян ; розпитувала Ніна Павлюк // Однокласник. – 2018. – № 10. – С. 10-12.

 

    У вересні 2018 року  фанатисеріалу «Школа» від каналу «1+1» отримали дві важливі події – старт другого сезону, а також вихід книжки «Щоденник Лоли» молодої письменниці Ольги Купріян, у якій вона розкриває секрети однієї з головних героїнь серіалу Лоліти Гавриленко. Про тонкощі написання «щоденника», а такожпро те, як сама авторка ставиться до головної героїні, читайте у статті.

    Литвиненко А. Підлітки-мільйонери: історії успіху / Анастасія Литвиненко // Однокласник. – 2018. – № 10. – С. 30-31

 

    Коли ти підліток, найбільше дошкуляє те, що всі поводяться з тобою, як з дитиною. Неймовірно дратує залежність від батьків, зокрема,  й матеріальна. Звичайно, підробіток у вільний від навчання час додає трохи матеріальної самостійності, проте це, зазвичай, робота, яка не завжди до смаку, та й часу на неї залишається зовсім мало.

    Ця стаття про молодих людей, які завдяки своєму розуму і винахідливості,навчилися не просто добре заробляти, а й стали справжніми мільйонерами. Читайте і ставайте такими ж успішними.

    Простые супергерои Виталия Турчин, Богдан Козий // Юная Леди. – 2018. – № 10. – С. 22-25.

 

    На весну 2019 року запланована прем'єра стрічки «Фокстер і Макс»  –  українського фантастичного фільму про пригоди хлопчика та собаки-супергероя від режисера Анатолія Матешка. Це фільм про дванадцятилітнього школяра Макса, якийтікає з дому й ховається під мостом. Там він знаходить балончик з нано-фарбами і малює графіті собаки. Неочікувано його графіті оживає й  перетворюється в собаку-наноробота з суперможливостями. І тепер за ними обома полює небезпечний злочинець, який не зупиниться ні перед чим, аби заволодіти цією могутньою технологією. Макс потрапляє у вир пригод, завдяки яким  знаходить справжніх друзів. Ця стаття познайомить вас з головними героями стрічки – Максом і Сонею, а точніше, з українськими школярами, які їх зіграли, – Богданом і Віталією. Більше читайте в статті.