Цікаве в періодиці (7-9 кл.)

    Дело молодое: Финн Вулфхард // Юная Леди. – 2018. – № 9. – С. 14-15.

 

    Є такий тип юнаків, у яких можна закохатися миттєво. Один із них – 15-річний Фінн Вулфхард, молодий актор і музикант из Канади. Він виріс у сім’ї кіносценариста і з раннього дитинства спілкувався із світом кіно.

    Успішно зіграв роль Річі Тозіера в новій екранізації «Воно» Стівена Кінга. Проте популярність Фінну принесла робота в серіалі-трилері «Дуже дивні справи», в якому він зіграв роль Майка Уіллера.

    Завдяки батькові Фінн завжди цікавився всім, що відбувалося у 80-х роках минулого століття, тому його захоплення музикою набагато «старше» захоплення кіно. «Мені не просто подобається ретро-музика, я можу по-справжньому насолоджуватися нею», - стверджує Вулфхард. Він грає на гітарі Fender, непогано співає і навіть знявся в двох роликах інді-панк-рок групи PUP. PUP - Sleep in the heat. Про захоплення та плани юнака на майбутнє читайте в статті.

    Пикуля И. В кадре и за кадром: Ирина Кудашова / Ирина Пикуля // Юная Леди. – 2018. – № 9. – С. 16-18.

 

    Мабуть, більшість із вас дивилися перший сезон серіалу «Школа» на каналі «1+1» і пам’ятаєте Ніку, яку зіграла Іра Кудашова. Ця роль змінила життя дівчини. У статті Іра ділиться спогадами про школу та мріями про Голлівуд.

    Cool School: чем заняться в школе, кроме уроков // Юная Леди. – 2018. – № 9. – С. 24-27.

 

    Ви ще чуєте шум моря і відчуваєте смак літніх фруктів, але вже сидите за шкільною партою. Перші тижні вересня – вони такі… Ця стаття містить кілька порад, як зробити ваші будні веселішими і цікавішими. Читайте і дізнавайтеся!

    Чорні діри: нові відомості // Школа Юного Вченого. – 2018. – № 4. – С. 39.

 

    Чорні діри – найтаємничніші і найзагадковіші астрономічні об’єкти в нашому Всесвіті. З моменту їх відкриття вони привертають увагу вчених і розбурхують уяву письменників-фантастів. Чорні діри – це згаслі зірки, які в силу своїх фізичних особливостей володіють настільки високою щільністю та настільки потужною гравітацією, що навіть світлу не вдається вирватися за їх межі. Більше про великі і малі чорні діри та про те, що вони собою являють, дізнавайтеся зі статті.

    Масенко В. PARADISE HOLIDAY: українська музика на грецькому узбережжі / Вероніка Масенко ; фото Романа Горбуна // Однокласник. – 2018. – № 8. – С. 6-8.

 

    З 4 по 11 травня в гостинній Греції відбувся щорічний Міжнародний фестиваль PARADISE HOLIDAY. Разом із творчими тінейджерами об'єдналися зіркові гості: Юлія Саніна і Вал Бебко з групи «The HARDKISS», Артем Пивоваров, TAYANNA, RnB дует TamerlanAlena та інші. Серед величезної кількості дітей з України, Греції, Іспанії, Ізраїлю найдостойніші були відзначені головними спеціальними призами! Гран-прі завоювала киянка Катерина Сибірцева. У статті вона ділиться  враженнями про фестиваль та секретами своєї перемоги.