"Україномовна книга" 2016

Надійшло за державною програмою

"Україномовна книга"

 

 

    Що? Чому? Навіщо? : велика кн. запитань та відповідей : пер. з ісп. – Київ : КМ-БУКС, 2016. – 511 с. : іл.

 

   На сторінках цього видання читачі знайдуть сотні запитань і відповідей, які дозволять їм розширити свої знання про природу в усіх її формах, науку і техніку, історію та культуру, Землю та Всесвіт. Сотні зрозумілих та цікавих пояснень, сотні привабливих малюнків і ефектних фотографій... Велика книга запитань і відповідей буде найкращим порадником на шляху пізнання.  Для читачів середнього шкільного віку.

    Динозаври : 50 найвідоміших видів : міні-енциклопедія : [пер. з англ.]. – Київ : ОСМА, 2016. – 56 с. : іл.

 

     У цьому довіднику описано 50 найвідоміших видів динозаврів. Читачі познайомляться з особливостями будови цих доісторичних тварин, їхнім способом життя і дізнаються, у який період часу вони жили на Землі.

   Для читачів середнього шкільного віку.

    Метелики : 50 найвідоміших видів : міні-енциклопедія : [пер. з англ.]. - Київ : ОСМА, 2016. - 56 с. : іл.

   

    Вражаючий барвистий різнокольоровий метеликовий світ захопить кожного дітлаха. Путівник-довідник розповість про знайомих і незнайомців, красенів та непомітних представників, денних і нічних метеликів.

     Для читачів середнього шкільного віку.

    Собаки : 50 найвідоміших видів : міні-енциклопедія : [пер. з англ.]. – Київ : КМ-БУКС, 2017. – 56 с. : іл.

 

    Міні-енциклопедія розповість про характер, особливості, будову, забарвлення чотирилапих улюбленців. Читачі дізнаються, яка порода вважається німецькою національною, яка собака була у Джорджа Вашингтона, звідки пішли лабрадори, які собаки довгожителі, про собаку з Тенеріфе, найдавнішу породу, національне надбання Англії, нащадків перших одомашнених вовків.

    Для читачів середнього шкільного віку.

    Коти : 50 найвідоміших видів : міні-енциклопедія : [пер. з англ.]. – Київ : КМ-БУКС, 2016. – 56 с. : іл.

 

   За допомогою цього видання можна розпізнати 50 порід котів і дізнатися про їхні основні ознаки. Довідник стане у пригоді при виборі домашнього улюбленця.
    Для широкого кола читачів.

    Вільямс М. Вельветовий Кролик, або Як оживають іграшки / Марджері Вільямс ; з англ. пер. М. Марченко ; іл. Г. Черненко. – Київ : Час майстрів, 2016. – 31 с. : іл. – (Найкраще – дітям).

 

    Кожна іграшка – гарна лялька, дерев’яна конячка чи заводна машинка – мріє стати справжньою. Але таке не відбувається за помахом чарівної палички. Вельветовий Кролик одного разу дізнався від старого і мудрого друга таємницю такого перетворення: якщо хочеш стати справжнім, треба, щоб тебе по-справжньому полюбили.
  Ця дитяча казка має неабияку глибину, навчає тим істинам, які роблять людину справжньою, здатною любити, прощати і бути потрібною. Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.

    Шьоне К. Хочеш бути моїм другом? : пер. з нім. / Керстін Шьоне, Ніна Гунтесрайнер. – Харків : Віват, 2016. – 31 с. : іл. – (Акварель).

 

     Що робити, коли в тебе зовсім немає друзів, а улюблені іграшки вже не тішать?.. Вирушити на пошуки справжнього друга! Саме так і чинить кумедний пес Джек. Щосили він намагається заприязнитися з кожним, кого зустрічає, але весь час потрапляє в безглузді ситуації. Та Джек не сумує. Справжній друг обов’язково з’явиться та буде радий прийняти тебе таким, який ти є! Ця історія допоможе малюкам дізнатися, що потрібно робити, коли хочеш знайти друзів.

  Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.

    Шуберт І. Мій друг пірат / Інгрід Шуберт, Дітер Шуберт ; [пер. з рос. О. Пилипенко ; дизайн обкл. І. О. Цибань]. – Харків : Віват, 2016. – 28 с. : іл. – (Акварель).

  

     Книжка познайомить читачів зі справжнім піратом, який зберігає у своїй скриньці безліч морських трофеїв, серед яких є ласт водяника, будиночок Русалочки і акулячий ріг. Але цей старий «морський вовк», який борознив колись водні простори, ні з ким не хоче дружити. Та одного разу на даху свого будинку злий і відлюдний пірат побачив маленького хлопчика... І це тільки початок. А справжні пригоди – попереду! Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.

    Шуберт І. Історія хороброго Мишеняти / Інгрід Шуберт, Дітер Шуберт ; [пер. з рос. О. Пилипенко]. – Харків : Віват, 2015. – 29 с. : іл. – (Акварель).

 

     У цій чудовій книжці – надзвичайно цікава історія про хоробре Мишеня та його чарівну мотузку. "А хіба мотузки можуть бути чарівними?" – спитаєте ви. Авжеж! Хоч там як, а наш герой запевняє в цьому свою подружку. Чим закінчиться історія про двох кмітливих мишенят? І як мотузка вплине на їхнє життя? Гортайте сторінки, милуйтеся акварельними ілюстраціями і ... нічому не дивуйтеся.

   Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.

    Стелмащук А. Кіт Вікентій і острів скарбів / Агнешка Стелмащук, Крис Стелмащук ; іл. Є. Навроцька ; [пер. з пол. С. Колесник]. – Харків : Віват, 2016. – 29 с. : іл. – (Акварель).

 

     Вікентій  не був звичайним котом, він був відомим дослідником і винахідником. Кіт мешкав на горищі старого покинутого будинку. Якось він знайшов старовинну мапу, на якій було позначено місце, де захований скарб! На Вікентія чекають захопливі пригоди: справжній шторм, пошуки скарбів, зустріч із чарівним створінням і ще багато цікавого.

   Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.

    Маске У. Зайченя Стриб шукає друзів : [пер. з нім.] / Ульріх Маске ; іл. А. Флад. – Харків : Віват, 2016. – 29 с. : іл. – (Акварель).

 

     Самому так нудно гратися та стрибати по калюжах! Тому маленький Стриб вирушив на пошуки друга. Та де ж його знайти? Рибка живе у воді, білка – на верхівці дерева, а місяць взагалі мовчки поглядає на нас із небес… Проте Стриб не полишає надії. Аж ось одного разу до нього у двері постукав особливий гість… Ця зворушлива історія потішить маленьких читачів і навчить їх справжньої дружби.

   Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.

    Винничук Ю. П. Чеберяйчики Гопля і Піпля / Юрій Винничук ; іл. Ю. Пилипчатіної ; худож.-оформлювач В. М. Карасик. – Харків : Бібколектор, 2016. – 24 с. : іл.

 

    Це перша книжка із серії казок про веселі пригоди двох чеберяйчиків – Гоплі та Піплі. Чеберяйчики давно відомі як персонажі української міфології, але у цих казках ми вперше можемо з ними познайомитися ближче. Гопля і Піпля вирішили збудувати хатку. А що з цього вийшло, дізнаєтеся,прочитавши книжку відомого українського письменника Юрія Винничука.Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.

    Винничук Ю. П. Перекладенець / Юрій Винничук ; іл. Ю. Пилипчатіної ; худож.-оформлювач В. М. Карасик. – Харків : Бібколектор, 2016. – 24 с. : іл.

 

     Друга книжка із серії казок про двох чеберяйчиків Гоплю та Піплю розповідає, як вони вирішили запростити гостей та пригостити їх смачнючим пирогом-перекладенцем. Та от халепа: де роздобути усі складники для нього? Але на допомогу чеберяйчикам приходять їхні гості – водяники, гаївки, козарики і навіть пані Гусялапка. Ці незвичайні кумедні герої оживають в уяві маленьких читачів завдяки зворушливим ілюстраціям чудової художниці Юлії Пилипчатіної.

   Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.

    Винничук Ю. П. Балакуче яблуко та інші історії / Юрій Винничук ; іл. Ю. Пилипчатіної ; худож.-оформлювач В. М. Карасик. – Харків : Фоліо, 2016. – 24 с. : іл.

 

    Це четверта книжка про уже знайомих нам Гоплю та Піплю. Чи вміє яблуко розмовляти? Хто така Ая і чому вона опинилася в ліжечку Піплі? Як Піпля взимку ласував морозивом? Про це і ще про багато цікавого ви дізнаєтеся, прочитавши книжку відомого українського письменника Юрія Винничука і в ній ви знову зустрінетеся з  чудовими малюнками художниці Юлії Пилипчатіної. Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.

    Винничук Ю. П. Метелик вивчає життя : казка : для дітей дошк. віку / Юрій Винничук  ; іл. Ю. Пилипчатіної ; худож.-оформлювач В. М. Карасик. – Харків : Бібколектор, 2016. – 24 с. : іл.

 

    П'ята частина про Гоплю та Піплю розповідає, як до садочка, де відпочивали чеберяйчики, залетів великий метелик. Він щойно народився і вирішив якомога швидше вивчити життя, адже він – метелик-одноденка. Чому сонце кругле, а не квадратне? Чому небо блакитне, а не зелене, як трава? Чому, коли нюхати квіти, завжди крутить у носі?.. Чи знайшли чеберяйчики відповіді на метеликові запитання, і які пригоди сталися з ними потім, малюки дізнаються, прочитавши цю книжку.

 Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.