Кокотюха А. А. Полювання на Золотий кубок / Андрій Кокотюха. – Київ : Грані-Т, 2008. – 77 с. – (Дивний детектив – 08. Рік пригод).

 

   На старт! Увага! Марш! Починається полювання на Золотий кубок! Здобути його і стати чемпіоном школи мріє кожен спортсмен. Але невідомі злодії задумали його викрасти. Вони прорахували кожен свій крок, окрім одного: їхню таємну змову почули розумник Максим та розбишака Денис. Врятувати Золотий кубок вони здатні. Але для цього не можна нікому нічого розповідати, а ще треба забути давні образи та ворожнечу. Чи вдасться Максимові й Денису випередити злодіїв? Чи зуміють вони врятувати Золотий кубок? Чи врятуються самі від лиходіїв, які розпочнуть полювання вже на них? Читачі з’ясують це, прочитавши цей захопливий детектив. Для читачів середнього та старшого шкільного віку.

 

 

     Кокотюха А. А. Страшні історії / Андрій Кокотюха. – Київ : Грані-Т, 2008. – 144 с. – (Дивний детектив – 08. Рік пригод).

 

   Продовжує серію «Дивний детектив» збірник, до якого увійшли дві повісті – «Страшні історії» і «Небезпечна спадщина». Це детективні розповіді  про звичайних київських школярів, які волею випадку опиняються у вирі таємниць, пригод, серйозних та не дуже злочинів. Стрімкий сюжет затягує і тримає читача, жвава оповідь не дає стомитися, а детективна легенда підкидає нагоду ввімкнути «думалку» й спробувати уявити себе мудрішим за героїв книжки. Для читачів середнього та старшого шкільного віку.