Архiв

Вересень

    Великий каньйон // Моє хобі. – 2017. – № 7-8. – С. 12-13.

 

    Один із найвідоміших природних заповідників Америки – Національний заповідник «Гранд-Каньйон». Гігантська прірва, що розкинулася на плато Колорадо, займає площу майже 5 тисяч квадратних метрів. Назва його не випадкова – це справді найбільший каньйон на планеті, його довжина становить майже 500 км, ширина – 28 км, а глибина 1,6 км. Рельєф його почав формуватися приблизно 75 млн років тому.

    Більше цікавої інформації про клімат, флору та фауну Великого каньйону шукайте у статті.

    Світ майбутнього очима Жуля Верна // Моє хобі. – 2017. – № 7-8. – С. 14.

 

    У 1863 році ще молодий Жуль Верн приніс в одне з видавництв роман «Париж у ХХ столітті» в якому пророкував винахід факсу й електричного стільця. Крім того, письменник описував хмарочоси зі скла. Втім, видавець повернув рукопис автору, порадивши писати що-небудь «менш неймовірне». Більше цікавих фактів про життя видатного письменника читайте в статті.

    Квест // Моє хобі. – 2017. – № 7-8. – С. 30-31.

 

    Квест-кімнати прийшли до нас із віртуального світу. Всім вам добре знайомі цікаві жанри комп’ютерних ігор, у яких потрібно вибратись із замкненого простору, використовуючи свій інтелект. Однак деякі люди спробували перенести таку гру в реальність... І їм це вдалося! Отже, читайте статтю та дізнавайтеся більше цікавого про новий вид розваг.

    Виховська Г. Ходить цитрус по городу… Ч. 1 / Галина Виховська // Колосок. – 2017. – № 8. – С. 28-33.

 

    Цитрус по наших городах не ходить. Він – фрукт заморський. Але має не менш чисельну родину ніж гарбуз. Апельсини, мандарини, лимони – смачні та корисні гості у нашому домі. Клементини, грейпфрути, лайм – те ж бувають на нашому столі. А що скажете про помело, світі, цитрон? Знайоме, але мало вживане. А танжерин, кумкват, бергамот? Щось чули але не пригадуєте. Не дивно, адже цитрусових на Землі понад 28 видів.  Тож настав час розпізнати кожний фрукт. Читайте статтю і знайомтесь.

    Надрага М. Для кого квітнуть рослини? Ч. 1 / Марія Надрага // Колосок. – 2017. – № 8. – С. 14-19.

 

    На Землі існує понад 250 тисяч видів квіткових рослин. Є серед цього розмаїття справжні красуні, від яких годі відвести погляд, а є і зовсім непримітні. Деякі мають приємний аромат, а інші навпаки. Все це закономірно, наштовхує на роздуми: чому природа так щедро обдарувавши красою та ароматом одних, обійшла ласкою інших? І для кого насправді призначена ця краса? Відповіді на ці та інші питання шукайте в статті.