Архiв

Серпень

    Корній Д. Вирощувати своїх авторів: [інтерв’ю з письменницею Дарою Корній ] / Дара Корній ; розмовляла Любов Базь // Однокласник. – 2017. – № 7. – С. 4-6.

 

    Збираєтеся шукати квітку папороті? Тоді саме для вас це інтерв’ю з Дарою Корній. Пані Дара розповідає, що робити, щоб безпечно ходити лісом, для кого був написаний роман «Гонихмарник», яка доля чекає на українське фентезі... Стоп! Більше жодних спойлерів. Краще читайте самі.

    Черкаська Г. Майстер реалістичного і романтичного портрету, чия творчість живилася Україною : до 160-річчя з дня смерті Василя Андрійовича Тропініна / Ганна Черкаська // Школа юного вченого. – 2017. – № 3. – С. 41- 44.

 

    Художник-кріпак до 47-ми років! Що може бути страшнішим? ВасильТропінін здійснив справжній подвиг, утверджуючи протягом багатьох років своє право займатися мистецтвом. Йому вдалося подолати нелегкий шлях від кріпосного до академіка портретного живопису.

    З примхи графа, якому хотілося мати власних умільців, Василя направляють до Петербурга навчатися кондитерському мистецтву. І лише в 1799 році граф І. Морков дозволяє Тропініну стати вільним слухачем Петербурзької академії мистецтв. Його наставником був видатний портретист професор С. Щукін, який високо цінував здібності свого найкращого учня. Рада Академії двічі нагороджувала Василя Андрійовича за відмінне навчання. Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, чим була для  художника  Україна і яке місце займала у його творчості.

 

    Лобода І. Секрети професійних коміксистів: [інтерв’ю з професійним коміксистом] // Ігор Лобода ;  розмовляла Любов Базь // Однокласник. – 2017. – № 7. – С. 29-31.

 

    Нині, мабуть, не знайдеш людину, яка б нічого не чула про дивовижний світ коміксів. Хтось знає комікси тільки завдяки екранізаціям – «Бетмен», «Капітан Америка», «Залізна людина» тощо. Хтось має улюблених авторів і серії. А хтось створює комікси сам. Прочитавши цю статтю, ви з’ясуєте, як створюються комікси та яких героїв малювати найважче. Тож дізнавайтеся більше.

    Всегда na Stile : [о группе «Время и стекло»] // Юная  Леди. – 2017. – № 7. – С. 16-18.

 

    Жваві й динамічні Надя з Позитивом завжди в русі, на драйві й на стилі. Їхня музика звучить з усіх динаміків країни, нагород не перелічити, концерти, тури… Здається, про що ще мріяти, до чого прагнути? Та в групи дуже багато планів. Яких саме? Читай і дізнавайся.

    Борисюк В. Уся правда про «Голлівудську нечисть» / Велеслав Борисюк // Однокласник. – 2017. – № 7. – С. 7-9.

 

    Hollywood Undead (з англ. Голлівудська Нечисть) – музичний колектив з Лос-Анджелеса, який утворений у 2005 році й виконує пісні в стилі репкор. На всіх концертах учасники групи носять маски, надягаючи їх також під час фотосесій та деяких інтер’вю. Музиканти самі розробляють стиль своїх масок. Символом групи є голуб, що несе гранату. За словами реперів, він означає, що в будь-якому становищі є вибір, за який ми згодом несемо відповідальність.

    Про що співає «Нечисть Голлівуду», ви можете дізнатися, прочитавши цю статтю.

    Расставил сети : [Том Холланд] // Юная  Леди. – 2017. – № 7. – С. 20-21.

 

    Фантастичний бойовик «Людина-павук: Повернення додому» є перезапуском відразу двох франшиз про цього героя. Головна роль, яку раніше виконали Тобі Магуайер та Ендрю Гарфілд, на цей раз дісталася талановитому 20-річному Томові Холланду з Великобританії, який вже встиг знятися в 11 фільмах. Актор підписав контракт на участь у трьох картинах про Людину-павука, не рахуючи зйомок у фільмі «Перший месник: Протистояння». Стрічки подивимося згодом, а  от хто він, Том Холланд, дізнаємося зі статті. Читаймо!

    Масенко В. Дар’я Білодід – модель у кімоно / Вероніка Масенко // Однокласник. – 2017. – № 7. – С. 10-12.

 

    «Колись дзюдо вкрало моє серце, і ця втрата стала найщасливішою у житті» – зізнається Дар’я Білодід, чемпіонка численних змагань із дзюдо серед кадетів та серед дорослих. Більше про цю надзвичайну дівчину, яку називають дзюдоїсткою-вундеркіндом і претенденткою на звання найвродливішої представниці спорту в Україні, читайте в статті.