Архiв

Липень

    Японія // Жасмин. – 2017. – № 5. – С. 10.

 

    Японія – цікава й екзотична країна, яка приваблює туристів з усієї земної кулі. Новітні технології, смачна кухня, всім відоме аніме – це лише частинка надбання, яке подарувала ця маленька країна світові. Багата й цікава історія та культура, оригінальні види народної творчості захоплюють людей, які живуть за тисячі кілометрів від Японії.

    Долучитися до числа знавців японської культури можна вже сьогодні, прочитавши статтю.

    Текстильний стилізований кулон «Лисичка» // Жасмин. – 2017. – № 5. – С. 30-31.

 

    Лисиця – популярна в різних країнах світу тваринка, яка займає чільне місце в казках і міфах багатьох народів. Наприклад, у Японії лисицю називають «кицуне» і приписують їй дивовижні вміння. Серед них –  здатність перетворюватися на людину, дихати вогнем, подорожувати снами. Японці часто використовують образ лисиці в літературі, живописі, під час створення ювелірних виробів.

    Майстер-клас, вмі щений у журналі, допоможе власноруч створити справжній витвір мистецтва – кулон у вигляді лисиці.

    Манекі-неко // Жасмин. – 2017. – № 5. – С. 33.

 

    Манекі-неко (дослівно «кіт, що приманює») – традиційна японська скульптура котика, який закликає удачу, добро та щастя. Такі скульптурки часто виставляють у вітринах магазинів, ресторанах, ставлять вдома, дарують один одному. Виготовляють їх із різних матеріалів: глини, дерева, фарфору, паперу.

    Ви можете спробувати самостійно зробити манекі-неко із солоного тіста. Для цього знадобиться борошно, дрібна сіль, фарби й трішки фантазії. Деталі шукайте в статті.

    Руда бешкетниця // Моє хобі. – 2017. – № 5. – С. 18-19.

 

    Гризуни здавна вважаються одними з найпопулярніших домашніх улюбленців, адже вони невеликого розміру й досить невибагливі в догляді. Хом’ячки, щури, морські свинки, кролики та миші давно поселилися в кімнатах багатьох дітей і дорослих. Однак цими звірятами варіанти улюбленців-гризунів не обмежуються, адже зараз як домашнюю тваринку можна завести навіть білочку.

    Про особливості утримання білок вдома, їхнє харчування та поведінку читайте та дізнавайтесь зі статті.

    Філателія // Моє хобі. – 2017. – № 5. – С. 22-23.

 

    Ніхто точно не скаже, звідки в людей взялася жага до колекціонування. Хтось накопичує знання, хтось – предмети розкоші або просто враження. А от серед видів колекціонування, які переросли в хобі, можна виокремити філателію, або колекціонування поштових марок.

    Коли з’явилась ця галузь колекціонування? Якою була перша марка? Хто були першими філателістами? Відповіді на ці та інші питання знайдете в статті.