Архiв

Нові книги 2015

      Рутківський В. Г. Джури козака Швайки : іст. трилогія для дітей. Т. 1 / Володимир Рутківський ; худож. М. Паленко. – Вид. 5-е. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2014. – 332 с. : іл.

 

      Всім відомі імена Северина Наливайка, Богдана Хмельницького, Івана Мазепи. А ким були найперші козаки? Звідкіля вони взялися? На ці запитання є відповідь у новому гостросюжетному історичному романі Володимира Рутківського — одного з найблискучіших сучасних українських дитячих письменників. Його дивовижні герої — Грицик та малий волхв Санько, юний богатир Демко Дурна Сила, його мама-велетка, невловимий козак Швайка зі своїм вірним вовком Барвінком та їхні численні друзі — з честю виходять із найскладніших ситуацій.

      Для читачів середнього шкільного віку.

      Рутківський В .Г. Джури-характерники : друга кн. трилогії "Джури" / Володимир Рутківський ; худож. М. Паленко. – Вид. 5-е. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. – 367 с. : іл.

 

       У новому гостросюжетному романі читачі зустрінуться зі своїми улюбленими героями з попереднього роману «Джури козака Швайки» – юним характерником Саньком та його вірним другом Грициком. Хлопці підросли, змужніли, і тепер нарівні з дорослими козаками беруть участь у військових виправах. У романі з’являється ще один відчайдушний герой – маленький характерник Телесик зі своєю дитячою ватагою. Пригоди продовжуються!

          Для читачів середнього шкільного віку.

    Рутківський В. Г. Джури і підводний човен : третя кн. трилогії "Джури" / Володимир Рутківський ; худож. М. Паленко. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. – 331 с. : іл.

 

 

     У третій книжці про відважних козаків-характерників нас знову чекають неймовірні пригоди, шалені звитяги і нові відкриття. Герої роману оборонятимуть Київ, перепливатимуть неприступні дніпровські пороги, розвідуватимуть таємниці підземної Хортиці, штурмуватимуть Очаківську фортецю. Ми дізнаємось, як Санько допоміг Грицикові стати непереможним воїном-характерником, чому Демко Дурна Сила знову змінив свої прізвисько і як Телесикові з Чорториєм вдалося винайти підводний човен і перепливти на ньому Чорне море. А небезпеки… На те вони й небезпеки, аби їх долати.

                                           Для читачів середнього шкільного віку.

     Рутківський В. Г. Джури і Кудлатик : четвертий роман тетралогії "Джури" / Володимир Рутківський ; худож. М. Паленко. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. – 271 с. : іл.

 

     «Джури і Кудлатик» – продовження трилогії відомого українського письменника Володимира Рутківського «Джури», за яку її автора удостоєно Шевченківської премії. З появою цього «незапланованого» роману трилогія стала тетралогією. Це – незвичайна книжка. Історична й сучасна, смішна і мудра. В ній ідеться про життя і смерть, про земне й небесне, про перші ніжні почуття (і то не тільки в людей), про переміщення в часі, де вірність і дружба залишаються незмінними.
      Для читачів середнього шкільного віку. 

          Дерманський О. С. Чудове Чудовисько / Олександр Дерманський ; іл. М. Паленка. – Вид. 7-е. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. – 272 с. : іл.

 

       У захоплюючій повісті Сашка Дерманського розповідається про маленьку дівчинку-школярку Соню, яка познайомилася і подружилася з Чудовиськом на ймення Чу. Але Чудовисько було зовсім не страшним, а виявилося надзвичайно привітною та доброю істотою. Для того, щоб не потрапити у Країну Жаховиськ, Чу повинен отримати сім подяк від людей. Соня так потоваришувала із Чу, що готова йому допомагати, навіть у школу бере його з собою, де Чудовисько отримує кумедне прізвище – Пластиліненко. Велика кількість небезпечних і цікавих пригод трапляється з дівчинкою Сонею і Чудовим Чудовиськом, але справжня дружба творить дива…   
                                     Для читачів молодшого шкільного віку.                                                                                             

      Дерманський О. С. Чудове Чудовисько в країні Жаховиськ / Олександр Дерманський ; іл. М. Паленка. – Вид. 5-е. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. – 288 с. : іл.

 

        Книга «Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ» є продовженням захоплюючої історії про жахливе зовні, але симпатичне всередині чудовисько на ім'я Чу. Автор твердо переконаний, що в кожному з нас живуть свої власні чудовиська, лише у одних вони добрі і привітні, а у інших підступні і злі. Однак, доклавши зусиль, навіть найнеприємнішого і найстрашнішого монстра можна перетворити на справжнє диво...

       Для читачів молодшого шкільного віку.

      Дерманський О. С. Чудове Чудовиско і Погане Поганисько / Олександр Дерманський ; обкл. І. Сулими ; тит. арк. М. Паленко ; ред. І. Малкович. – Вид. 3-є. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. – 288 с.

 

 

     Пригоди Чудового Чудовиська і дівчинки Соні тривають! Улюблений дитячий письменник Сашко Дерманський зумів і Майдан відстояти, і третю частину трилогії дописати! Та ще й яку!.. Блискучі діалоги, живописні характери, природна й багата художня мова яскраво засвідчують, що Сашко Дерманський гідно продовжує літературні традиції наших класиків веселого жанру — від Котляревського й Гоголя до Остапа Вишні і Всеволода Нестайка...
Нова порція смішних, моторошних і захопливих пригод чекає читачів. Погане Поганисько готове звоювати усіх нас, але в сучасній Україні так багато відважних малих і великих героїв, що навіть абсолютне зло не завжди має шанс на перемогу...

                                       Для читачів молодшого шкільного віку.

      Кокотюха А. А. Таємниця козацького скарбу : пригод. детектив / Андрій Кокотюха ; іл. А. Василенка. – Вид. 4-е. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. – 223 с. : іл.

 

 

       "Таємниця козацького скарбу" – це справжній детектив для дітей, де двоє хлопчаків і дівчинка Галка, а з ними їхній вірний друг – шалений страус на прізвисько Футбол, намагаються відшукати козацький скарб – бочку золотих монет і золоту козацьку булаву. Понад три століття ведуться пошуки цього безцінного скарбу, і лише в наші дні двоє школярів під час літніх канікул випадково наближаються до розгадки таємниці. Пан чи пропав, втікати чи залишатися, жити чи вмерти – ось такі непрості дорослі запитання постають перед відважними школярами...

                                             Для читачів середнього шкільного віку.

      Кокотюха А. А.Таємниця зміїної голови : пригод. детектив / Андрій Кокотюха ; іл. А. Василенка. – Вид. 3-є. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. – 255 с. : іл.

 

 

     Шукачі скарбів повертаються! Тепер герої, котрі одного разу вже розкрили таємницю козацького скарбу, вирушають до похмурих лабіринтів підземних печер старовинного княжого замку, де колись гуляв народний месник Устим Кармелюк. І десь там сподвижники Кармелюка заховали великий діамант небаченої краси. А за скарбом, звісно, полюють лихі люди. Вони хочуть забрати собі не лише діамант, а й увесь замок.

    Чи вдасться нашим давнім знайомим випередити злодіїв і врятувати замок? Чи зможуть вони розгадати усі розбійницькі загадки?..

                                          Для читачів середнього шкільного віку.

 

      Кокотюха А. А. Таємниця підводного човна : пригод. повість / Андрій Кокотюха ; іл. А. Василенка ; авт. поеми С. Жадан ; заг. ред. І. Малкович. – Вид. 3-є. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. – 271 с. : іл.

 

 

     У третій частині популярної серії з життя сучасних школярів, пропонується ще більше пригод і несподіваних відкриттів. Вони шукали і знаходили скарби по всій Україні - на землі і під землею. Тепер на часі – підводні пригоди. В Криму, на темному дні загадкової бухти, лежить "Сом" – столітній затоплений підводний човен. На борту "Сома" - справжній скарб, що може розкрити чимало таємниць. Але що за чудовисько стереже вхід до цієї бухти? І хто ще полює за цим підводним скарбом, аби заволодіти ним і знищити? Про це хочуть дізнатися наші давні знайомі, невтомні шукачі скарбів: хлопці Данило й Богдан, їхня приятелька Галка та незмінний член безстрашної команди – бойовий страус на ім’я Футбол.

                                          Для читачів середнього шкільного віку.