Кольб С. Вітер у гривці. Кн. 1 / Суза Кольб ; пер. з нім. І. Андрієнко-Фрідріх ; іл. Н. Дуллек. – Харків : Школа, 2018. – 147 с. : іл. – (Вівсяна банда).

    Кольб С. У хвіст і в гриву. Кн. 2 / Суза Кольб ; пер. з нім. І. Андрієнко-Фрідріх ; іл. Н. Дуллек. – Харків : Школа, 2018. – 135 с. : іл. – (Вівсяна банда).

    Кольб С. Нюх не підведе! Кн. 3 / Суза Кольб ; пер. з нім. І. Андрієнко-Фрідріх ; іл. Н. Дуллек. – Харків : Школа, 2018. – 150 с. : іл. – (Вівсяна банда).

    Кольб С. Невже це любов? Кн. 4 / Суза Кольб; пер. з нім. І. Андрієнко-Фрідріх ; іл. Н. Дуллек. – Харків : Школа, 2018. – 144 с. : іл. – (Вівсяна банда).

    Вівсяна банда – серія кумедних історій про коників поні Шоко, Кекса та Тоні. Дівчинка Лотта зі своєю мамою переїжджають на нову ферму, знайомляться із новими мешканцями, товаришують. Здається невже можлива дружба між тваринами? Так можлива і про це ми дізнаємось із сторінок книги. Маленькі поні дуже потішні, вони весь час щось видумують і бешкетують, як малі діти, наче в них вітер у гривці. Їхні улюблені заняття — це поласувати чимось смачненьким і побайдикувати на сонечку. Ну, ще може, часом щось учворити А ще коні дуже люблять своїх господарів і намагаються всіляко показати це своїми діями. Книжка буде цікава як хлопцям, так і дівчаткам. Вона із жанру пригодницьких, навіть детективів. Тут і про дружбу, і про вірність, і навіть про любов.

    Для читачів молодшого та середнього шкільного віку.