Гербіш Н. Мандрівки з чарівним атласом. Венеція / Надійка Гербіш ; намал. Б. Бондар. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – 55 с. : іл.

    Гербіш Н. Мандрівки з чарівним атласом. Гринвіч / Надійка Гербіш ; намал. Б. Бондар. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – 71 с. : іл.

    Одного вечора Лука й Терезка гортали в кабінеті свого дідуся-географа атлас, навіть не здогадуючись, що він – чарівний. Несподівано для самих себе діти опиняються у Венеції. Вони милуються гондолами та чудовою архітектурою міста, куштують місцеві страви та дізнаються про найцікавіші події в його історії. А головне – братові та сестрі під час цієї мандрівки вдається відкрити таємницю Чарівного Атласу. У другій книжці трилогії «Мандрівки з чарівним атласом» Лука і Терезка знову вирушають у захопливу мандрівку. Вони опиняються у Гринвічі – передмісті Лондона. Там проходить нульовий меридіан, що ділить світ на Східну і Західну півкулі. Древня обсерваторія, знайомство з професором Чемберсом, багато цікавинок із життя моряків і розвитку географічної науки – усе це чекає на юних читачів.

    Для читачів молодшого шкільного віку.