Любиш писати красиво й вправно? Маєш багату фантазію, витончений смак й особливий погляд на світ? Літом знаходиш безліч джерел для натхнення? Тоді це змагання для тебе! Національна бібліотека України для дітей, спільно з Фондом Миколи Томенка «Рідна країна» й ще низкою організацій, оголошує новий Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули». Подробиці – далі.

     Усе, що треба зробити, – написати поетичний або прозовий твір в одній із запропонованих номінацій. Зокрема: «Так, я люблю Україну», «Природа — джерело натхнення та краси», «І в кожному із нас уже живе філософ!», «Моя майбутня професія», «Безмежний світ моєї уяви», «Далі буде? Ні, «далі» — вже є!». Свій допис (увага – не більше 10 друкованих аркушів!) надсилай на електронну адресу науково-методичного відділу нашої бібліотеки (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). До участі допускаються читачі від 11 до 18 років у двох вікових категоріях.

     Обласний етап змагання стартує 16 червня 2017 р. Прийом робіт завершується 15 серпня 2017 р. Більш детальну інформацію про вимоги до текстів та інші умови можна дізнатися з Положення про конкурс (розділ «Бібліотечному фахівцю», рубрика «Бібліотечні конкурси» на нашому сайті). Телефон для довідок: (0472) 35-71-76.

     Ми вже чекаємо на шедеври!