Зізнайтеся чесно: ви ж чекали на цю подію? Бо ми дуже-дуже чекали, адже вже скучили за цікавими, вичерпними, яскравими, щирими й милими відгуками на книжки. З 2 січня конкурс книжкових відеооглядів стартує вдруге, і ми сподіваємося, що отримаємо від вас потужний відгук.

     Нагадаємо, що участь у змаганні можуть взяти читачі віком від 6 до 18 років. Для цього потрібно прочитати хорошу книжку (або пригадати вже прочитану) й розповісти  про неї на відео. Ролик можна створити за допомогою відеокамери, цифрового фотоапарата, мобільного телефона, смартфона, планшета тощо. Головне – продукт має бути змістовним, оригінальним, яскравим. Іншими словами, таким, аби всім, хто його подивиться, захотілося терміново прочитати цю книжку!

     Роботи ми прийматимемо до 20 березня. Переможців, як і минулого разу, буде кілька: власника основного призу визначить компетентне журі, фотосесію в бібліотеці від професійного фотографа отримає той, за кого проголосують читачі наших сторінок у соціальних мережах. Голос за свого фаворита можна буде віддати на пабліках бібліотеки у ВКонтакте, Facebook та на каналі YouTube. З положенням конкурсу можна ознайомитися тут. З промо-роликом – тут. Будьте уважні, ми внесли до правил конкурсу деякі зміни.