9 травня Україна відзначає велике свято – День Перемоги. Напередодні цього дня у відділах обслуговування бібліотеки відбулися заходи, присвячені 68-й річниці Перемоги нашого народу у Великій Вітчизняній війні.

       Наймолодші читачі стали учасниками уроку мужності «Боролися з дорослими поряд», що відбувся у відділі обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів. Із розповіді бібліотекаря діти дізналися про юних учасників руху опору на Черкащині, які проявили мужність та героїзм у боротьбі з ворогом. Пліч-о-пліч з дорослими юні патріоти наближали довгоочікувану Перемогу, багато з них загинули смертю хоробрих за визволення рідної землі.

     Дітям-героям  була  присвячена і година пам’яті  «В годину сувору і грізну дорослими стали вони», що відбулася у  відділі масової роботи та естетичного виховання бібліотеки.

      Учасники заходу, учні 4-В класу СПШ № 17,  прослухали розповідь бібліотекаря про юних героїв, які з перших днів лихоліття стали учасниками боротьби з гітлерівськими загарбниками: Льоню Голикова, Валю Котика, Яшу Гордієнка, Лару Міхєєнко та ін. Детальніше бібліотекар розповіла про подвиги дітей – наших земляків: Миколу Негоду, Льоню Стратієвського, Петра Закревського, Павлика Янчевського, світла пам'ять про яких завжди житиме в серцях вдячних черкащан.

     Вечір пам’яті «Ви перемогли – ми пам’ятаємо», який відвідали учні 5-А класу ЗОШ №19, присвячений усім тим, хто пройшов вогняними шляхами війни та тим, хто залишився вічно молодим, віддавши своє життя за щасливе сьогодення прийдешніх поколінь. Діти дізналися про страшні події Великої Вітчизняної війни, героїзм і мужність радянських людей, які вистояли та перемогли .

      Учні 8-М класу СШ№17 стали учасниками хроніко-документального вечора «Велика Вітчизняна: біль та пам'ять людства», який відбувся у відділі обслуговування учнів 5-9 класів.

        Через книги, пісні воєнних років, кадри кінохронік та художніх фільмів діти доторкнулись до трагічних сторінок Великої Вітчизняної війни, з вдячністю згадали тих, хто пройшовши усі кола воєнного пекла, зумів вижити та здобути перемогу. Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять про всіх загиблих у цій страшній та жорстокій війні.

        Бібліотекарі познайомили учасників заходів з тематичними виставками літератури. 

dsc04803.jpg dsc04840.jpg dsc04850.jpg dsc04863.jpg dsc04866.jpg img_4313.jpg img_4323.jpg img_4332.jpg