По воді – туди-сюди // Куля. – 2018. – № 5. – С. 12-13.

 

   Наша Земля – небесне тіло, три чверті  території якого припадає на Світовий океан. Тож загалом Земля – водна, або, як її ще називають, «блакитна планета». Так склалося, що жителі великих міст і маленьких містечок розкидані по всій її території. Людей розділяють великі відстані й водні перешкоди, які їм постійно доводиться долати. Ви запитаєте, як? На різних видах водного транспорту, про який детально розповідається в статті.

      Неприборкані степові скакуни // Смайлик. – 2018. – № 5. – С. 4-5.

 

  Коні вважаються дуже граційними, витонченими та розкішними тваринами. Одними з найвідоміших у світі є дикі скакуни – мустанги. Вони водяться в степах Північної і Південної Америки. Мустанги – надзвичайно горді, непокірні та волелюбні представники свого роду, які через неприборкану вдачу майже не піддаються дресируванню.

  Коли вперше з’явилися мустанги? Який вигляд вони мають? Як піклуються про своє потомство? Відповіді на ці та інші питання знайдете в статті.

     Сонячна квітка // Яблунька. – 2018. – № 5. – С. 16-17.

 

     Багато людей вважають кульбабу бур’яном і не звертають на неї уваги, проте це справжня комора корисних речовин та вітамінів. Ще лікарі Давньої Греції використовували її як лікувальну рослину. Від тих далеких часів і до сьогодні простенька кульбабка допомагає людям долати різні хвороби: покращує роботу шлунка, очищує кров, відновлює сили.

   Ще більше цікавої та пізнавальної інформації про цю сонячну квітку дізнавайтесь зі статті.

   Життя ковбоїв на Дикому Заході // Смайлик. – 2018. – № 5. – С. 8-9.

 

  Ось уже майже сто років у людській уяві живе образ легендарного ковбоя. Герой Дикого Заходу одягнутий у картату сорочку та джинси, на ногах – високі  шкіряні чоботи, на шиї – яскрава хустка, а на голові – крислатий капелюх. І він обов’язково сидить верхи на своєму коні, б’ється з індіанцями, грабує потяги та знищує мексиканські банди.

  Та чи дійсно це так? Про те, хто такі справжні ковбої, детально розповідає стаття.