Міхаліцина К. В. Хто росте у парку / Катерина Міхаліцина ; [худож. оформ. О. Були]. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – [37 с.] : іл.

    Книжка розповідає про дерева, що ростуть навколо нас, повз які проходимо кожного дня. Тому вона стане в пригоді кожному, хто хоче знати назви найпоширеніших паркових дерев, навчитися розрізняти їх. Опис дерева у книзі подано в казковій ігровій формі, тому їх легко запам'ятати: який у них вигляд, кора, насіння, листя, цвіт.

    Білоусов Є. В. Лесина пісня : повість-казка про дитинство та юність Лесі Українки / Євген Білоусов ; худож. О. Хейлик ; передм. П. Мовчана. – Тернопіль : Навчальна книга-Богдан, 2009. – [111 с.] : іл.

    Читаючи цю яскраву, повну казкових дивовиж і достовірних історичних відомостей книжку, можна дізнатися про дитинство однієї з найбільш знаних у світі українок – Лариси Петрівни Косач. Про її рідних, родичів і друзів, про місця, де вона жила чи бувала, про її мрії та захоплення, навчання і забавки.

    Лущевська О. Опікуни для жирафа / Оксана Лущевська ; худож. оформ. Є. Гайдамаки. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – [25 с.] : іл.

    У свій день народження маленька Оля загадує бажання, щоб кожного дня ходити до зоопарку. Та коли дівчинка разом із сім’єю відвідує зоопарк, то дізнається, що можна стати опікунами для тварин. Тому вони вирішують опікуватися жирафом Джуто. Оля хоче, щоб усі звірі в зоопарку були здоровими і доглянутими, тому в неї з’являється ще одна мрія. Але яка?

    Дерманський О. С. Корова часу, або Нові пригоди вужа Ониська : третя кн. пригод вужа Ониська / Олександр Дерманський ; [іл. В. Богданюк і Ф. Сергєєва ; обкл. О. Петренка-Заневського]. – 4-е вид. – Вінниця : Теза, 2017. – 155 с. : іл.

    Коли твоя бабуся вміє викликати дощ, то вибору в тебе не лишається: ти неодмінно потрапиш у минуле. А вже там на тебе чекатимуть мамонти, шамани-вужі і ненаситні шаблезубі пацюки. Як отому всьому дати раду, ти дізнаєшся з «Нових пригод вужа Ониська». Хто зна, може, колись знадобиться?