Дванадцять місяців : зимові казки / [худож. Н. Клочкова]. – Київ : Грані-Т, 2008. – 45 с. : іл.

    У кожного народу є свої казки про зимові дива. Ця збірочка поєднала три чарівні історії грецького, українського та російського народів: «Дванадцять місяців», «Морозко» та «Снігуронька». Січень приходить одразу за Груднем, а Лютий – завжди попереду Березня. Брати-місяці щороку вкривають землю снігом, квітами, травою чи листям. Хіба ж не дивовижно? Однак справжні дива починаються тоді, коли міста й села опиняються в сніговій облозі Зими. Ось тоді казки стають найцікавішими, а сни – найсолодшими.

 

    Малкович І. Золотий павучок : різдв. історія / Іван Малкович ; худож. К. Штанко. – Вид. 4-е. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2018. – [24 с.] : іл.

    Віршоказка «Зайчикове Різдво» є продовженням популярної «Зайчикової книжечки» Івана Андрусяка, з якою вже виросло ціле покоління маленьких українських читачів. Вона запрошує і вас, малята, до зимових буднів та свят разом із лісовими мешканцями й Зайчиком, який упродовж зимових днів сумує за сонцем. Його не тішить сніг, допоки він не отримує сонячний дарунок від Святого Миколая, й тільки після цього Зайчик починає святкувати найсонячніше свято року – Різдво.  

 

    Андрусяк І. Зайчикове Різдво : віршоказка / Іван Андрусяк ; худож. Ю. Пилипчатіна. – Київ : Фонтан казок, 2014. – 16 с. : іл. – (Добрі казки).

    Віршоказка «Зайчикове Різдво» є продовженням популярної «Зайчикової книжечки» Івана Андрусяка, з якою вже виросло ціле покоління маленьких українських читачів. Вона запрошує і вас, малята, до зимових буднів та свят разом із лісовими мешканцями й Зайчиком, який упродовж зимових днів сумує за сонцем. Його не тішить сніг, допоки він не отримує сонячний дарунок від Святого Миколая й тільки після цього починає святкувати найсонячніше свято року – Різдво.  

 

    Чуб Н. В. Азбука дружби / Н. В. Чуб ; іл. Л. Чайки. – Харків : Фактор, 2010. – 111 с. : іл. – (Енциклопедія для маленьких вундеркіндів).

    Ця книжка  про пригоди чотирьох малят: Білого Ведмедика Андрійка, Полярної Сови Люсі, Оленятка Сергійка та Пінгвінчика Павлика. Усі вони хочуть дізнатися, що таке дружба. Із цією метою звірята вирушають до Великого Кита, а по дорозі з ними трапляються різні пригоди. Вони допомагають одне одному в біді, разом радіють і сумують. Зрештою, герої розуміють, що вони стали справжніми друзями, які гуртом подолають будь-які негаразди!