Черкаська обласна бібліотека для дітей

16.09.2017 До Дня міста бібліотека представила свій проект

     Презентувати медіачелендж «Скарби козацького міста» та провести для юних черкасців тематичну вікторину нашій читальні випала нагода до Дня міста Черкаси. За свої знання з історії та сьогодення обласного центру учасники мали можливість заробити невеличкий сувенір і солодкий подарунок.

     Зацікавлених читачів працівники книгозбірні ознайомили з унікальним проектом, який стартує вже на початку жовтня. Кожен бажаючий учень 6 – 11 класів може стати шукачем скарбів. Варто лише уважно стежити за перебігом медіачеленджу, щотижня читати новий уривок захопливої історії про міфічні козацькі багатства, приховані десь у надрах нашого давнього міста, сумлінно виконувати завдання, виявляти фантазію та ерудицію. Текст челенджу публікуватиметься на сторінках і на сайті видання «Нова Доба», на порталах «ПРОЧЕРК», «in.ck.ua» та на сторінці події у мережі Facebook. Прочитати подробиці та знайти анкету для реєстрації можна тут.

       Читачі із задоволенням розглядали флаєри з рекламою події та спілкувалися з бібліотекарями. Та, звісно, не втратили шансу виграти маленькі подарунки. Вікторина, присвячена архітектурі, історії, побуту, переказам, сучасним подіям Черкас, передбачала три види запитань. Можна було спробувати визначити, правда чи не правда певне суперечливе твердження; продемонструвати клепку у випробуванні «Місто на мільйон», що передбачало загальні питання про обласний центр і чотири варіанти відповідей; вразити оточення знанням дат, відстаней та інших кількісних показників у категорії «Черкаси в цифрах». За три правильні відповіді кожен розумник отримував смачну цукерку на паличці, а за п’ять – популярний довідник «Черкаси вражають». Оскільки питання були досить-таки складні, організатори не забороняли дітям радитися з дорослими. Тож не дивина, що часом подолати хитру вікторину намагалися цілою родиною. Захід вийшов сонячним і плідним: охочих протестувати свої знання й інтуїцію виявилося чимало. А сама боротьба принесла учасникам багато нової інформації та позитивних емоцій.

 

002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg 006.jpg 007.jpg 008.jpg 009.jpg