Запрошуємо віддати голос за найкращу книгу премії "Еспресо. Вибір читачів – 2020"

    Книжкова премія «Еспресо. Вибір читачів 2020», започаткована у 2017 році з метою відзначати найкращі українські літературні новинки року, у 2020-му проводиться вже вчетверте. Як і раніше, лідерів визначають читачі шляхом голосування у бібліотеках по всій Україні. Черкаська обласна бібліотека для дітей також долучилася до процесу визначення переможців. Ми вже отримали примірники видань-номінантів, тож запрошуємо користувачів ознайомитися з ними й підтримати свого фаворита. Віддати свій голос можна, написавши невеликий відгук на найкращу, на твій погляд, книгу. За це кожен учасник голосування отримає символічний подарунок – закладку.

    Мета організаторів премії – знайти більше шляхів зацікавлення читачів українським продуктом книговидання. Саме тому й почали застосовувати рекомендації, відгуки та оцінку книжок читачами та авторитетними експертами. Щоправда, цього року в процесі голосування відбулися певні зміни. Відтепер віддати голос на заключному етапі можуть лише діти й підлітки, без втручання бібліотекарів і дорослих читачів. Ще однією новацією є те, що номінантів розділили за категоріями, тож кількість претендентів на перемогу зросла.

    У категорії «Література для дітей» (орієнтовний вік читачів – від 5 до 12 років) на перемогу претендують книги:

    – Русіна Оля «Мія і місячне затемнення»;

    – Поставна Таня «Коли я була лисицею»;

    – Олійко Грася «Історія, яку розповіла Жука».

     У категорії «Література для підлітків» (орієнтовний вік читачів – від 12 до 18 років) пропонується обрати найкращу з-поміж таких книг:

    – Довгопол Наталія «Шпигунки з притулку Артеміда»;

    – Андрусяк Іван «Сірка на порох»;

    – Камінська Саша «Не кажи нікому».

    Стань справжнім книжковим експертом і підтримай талановитих авторів! Долучайся до голосування.