Вісті з районів

22.02.2018 Мандри з динозаврами на засіданні клубу «Чомусики»

     Сьогодні наша Земля – це планета людей, поруч з якими живуть ще сотні тисяч видів живих істот. А 200 мільйонів років тому володарями нашої планети були динозаври. Дивовижні рептилії, «родичі» черепах, крокодилів і ящірок. Люди ніколи не бачили динозаврів. Динозаври ніколи не бачили людей. Так звідки ж ми знаємо, що вони існували? І звідки нам відомо, які вони були? Дізнатись відповіді на ці та багато інших запитань мали змогу маленькі читачі – члени клубу допитливих дітей «Чомусики», що працює в Шполянській районній бібліотеці для дітей.

     Для юних ерудитів бібліотекар Таїса Барвінок підготувала годину цікавих повідомлень «Динозаври – володарі Землі». Учні 3-х класів Шполянської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 дізналися про те, коли вперше було знайдено скам’янілі рештки невідомих істот, яких згодом було названо динозаврами; про спосіб життя, ймовірні причини загибелі цих легендарних створінь; про те, чому скелети давно вимерлих велетів можливо знайти в будь-якому куточку нашої планети. А також про місця, де палеонтологами були зроблені найвагоміші відкриття. Розповідь бібліотекаря супроводжувалася показом тематичної презентації.  

     Але найбільшою несподіванкою для учнів було те, що цього разу засідання клубу допомагав проводити учень Шполянської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2-ліцей Олексій Душка. Він уже не перший рік цікавиться літературою про динозаврів і охоче поділився інформацією про цих істот. Олексій разом із мамою, бібліотекарем Інтернет-центру районної бібліотеки, підготували змістовну презентацію, в якій було відображено найяскравіших представників із роду динозаврів.Також хлопець запропонував переглянути пізнавальний мультфільм про дивовижних створінь. Олексій охоче спілкувався з однолітками, відповідав на їхні запитання з теми.

     Під час зустрічі читачі також взяли участь у цікавих іграх та розгадували тематичні головоломки. А ще муйбутнім ерудитам були вручені посвідчення членів Клубу допитливих дітей «Чомусики».

 

002.JPG 003.JPG 004.JPG 005.JPG