Вісті з районів

13.02.2018 Архітектурні родзинки Черкащини

     З’ясувати чимало цікавих фактів із краєзнавства, що їх рідко коли почуєш на традиційних уроках у школі, можна в читальні. Як і здійснити невеличку мандрівку областю засобами мультимедіа. Тим більше, що в бібліотеці-філії № 2 для дітей Черкаської МЦБС якраз є для цього незвичайний урок-відеоподорож «Архітектурні родзинки Черкащини». Здійснити за його допомогою екскурс у минуле малої батьківщини нещодавно випала нагода учням 5 класів ЗОШ № 30 та СПШ № 27 ім. М.К. Путейка.

     Не всі жителі області знають про її природні багатства, розкішні споруди, романтичні легенди. Насправді ж у самому серці України затаїлися величні замки, могутні фортеці зі своєю дивовижною історією, розкинулися мальовничі пейзажі, чарівливі парки, створені в ім’я кохання, височіють куполи церков та монастирів особливої архітектури, на яку не натрапиш у жодному з інших міст. У нас є музеї, аналогів яким немає більш ніде у світі. А ще–своя «маленька Швейцарія» зі скелями та водоспадами. Є місто-привид,оповите містикою й загадками, є рештки поселень давньої цивілізації, –і це ще далеко не всі родзинки, які приховує в собі наш край.

     Така віртуальна подорож Черкаськоюобластю, безумовно, відкрила читачамнову сторіночку історіїі справила на них яскраве враження. Тим більше, що після події можна було переглянути тематичну книжкову виставку «Люби і знай свій рідний край» і взяти собі на замітку книги, аби розширити й поглибити щойно здобуті знання.

 

002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg