Вісті з районів

05.12.2016 У Смілянській читальні відзначили Міжнародний день волонтерів

     Свято на відзначення зусиль добровольців і пошанування їхньої самовідданої праці у нашій країні стало відомим відносно недавно. Однак сьогодні воноважливе для багатьох-багатьох українців, які надають й одержують допомогу безоплатно. Роботу ж, яку волонтери виконують для підтримки військовослужбовців у зоні конфлікту на Сході України, й узагалі важко переоцінити. Заради високої мети вони, не рахуючи, витрачають свій вільний час та кошти, а нерідко й ризикують життям. Саме про це говорили з читачами в Смілянській центральній міській бібліотеці для дітей.

     Для учнів 4-А та 4-Бкласів НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора» 5 грудня стало особливим, завдяки організованій читальнеюзустрічі з відомими волонтерами м. Сміли настоятелем храму Різдва Святого Івана Хрестителя УАПЦ отцем Михайлом Шевчуком та відомим смілянським активістом і громадським діячем, директором патріотичного військово-навчального центру «Паланка» Віктором Степановичем Овчаренком. Основну суть події добре розкриває її назва й гасло: «Волонтери: пліч-о-пліч із захисниками України».

     Зустріч була наповнена цікавими розповідями й спогадами гостей про події, які відбувалися на Майдані Незалежності під час Революції Гідності, та продовжують розвиватися в зоні АТО. Поспілкувавшись із цікавими людьми, читачі ще глибше занурилися в тему. Вони переглянули відеоролик, присвячений зародженню волонтерської діяльності в м. Смілі. Урочистості та душевності заходу додала мелодійна «Журавлина пісня» та майстерне декламування патріотичних віршів у виконанні талановитих гімназистів.

 

002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg