Вісті з районів

22.02.2018 Мандри з динозаврами на засіданні клубу «Чомусики»

     Сьогодні наша Земля – це планета людей, поруч з якими живуть ще сотні тисяч видів живих істот. А 200 мільйонів років тому володарями нашої планети були динозаври. Дивовижні рептилії, «родичі» черепах, крокодилів і ящірок. Люди ніколи не бачили динозаврів. Динозаври ніколи не бачили людей. Так звідки ж ми знаємо, що вони існували? І звідки нам відомо, які вони були? Дізнатись відповіді на ці та багато інших запитань мали змогу маленькі читачі – члени клубу допитливих дітей «Чомусики», що працює в Шполянській районній бібліотеці для дітей.

Детальніше...

12 – 14.02.2018 Найромантичніше свято року – в читальнях області

     День Валентина – свято, яке відзначають майже вусіх країнах світу.Хоч і називається він у різних місцях по-різному: у Норвегії – День романтиків, у Швеції – День усіх сердець, у більшості інших європейських країн – День закоханих.А якщо йне відзначають, то точно про нього чули.На наших теренах 14 лютого прийнято вітати не лише свою другу половинку, а й усіх, до кого відчуваємо симпатію, любов іповагу– друзів, родичів, просто близьких людей. Навчитися красиво висловлювати власні почуття й робити маленькі приємності оточенню юним читачам допомагали в декількох книгозбірнях області.

Детальніше...

13.02.2018 Архітектурні родзинки Черкащини

     З’ясувати чимало цікавих фактів із краєзнавства, що їх рідко коли почуєш на традиційних уроках у школі, можна в читальні. Як і здійснити невеличку мандрівку областю засобами мультимедіа. Тим більше, що в бібліотеці-філії № 2 для дітей Черкаської МЦБС якраз є для цього незвичайний урок-відеоподорож «Архітектурні родзинки Черкащини». Здійснити за його допомогою екскурс у минуле малої батьківщини нещодавно випала нагода учням 5 класів ЗОШ № 30 та СПШ № 27 ім. М.К. Путейка.

Детальніше...

06.02.2018 Безпечний Інтернет – відповідальність кожного користувача

     6 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Це незвичайне свято було введене з метою привернути увагу до загроз, які несе в собі надмірне захоплення віртуальним світом. А ще – з метою залучити до очищення й покращення Всесвітньої мережі кожного, хто відіграє значущу роль у формуванні й споживанні Інтернет-контенту. Деякі читальні області цього року також долучилися до відзначення свята.

Детальніше...

«Барвінок» святкує 90-річчя

     В останні дні січня журнал «Барвінок» святкує ювілей – йому виповнюється 90 років. Це найстаріший і найпопулярніший серед дитячих видань часопис, який користується любов’ю маленьких читачів і досі. До святкового ювілею працівники Черкаської центральної міської бібліотеки для дітей підготували виставку-бенефіс «Хто «Барвінок» читає, той багато знає».

Детальніше...