Вісті з районів

01.06.2017 Літо починається зі свята

     Ще одне свято, яке рідко минають наші колеги з районних і міських читалень, – Міжнародний день захисту дітей. Першого червня  програми заходів бібліотек для дітей рясніють конкурсами й розвагами, правознавчими годинами, театралізаціями й новими формами масової роботи. І нерідко майданчиком для таких веселощів стають відкриті місцини: формат open air не випадково приваблює до заходів багато учасників.

Детальніше...

08.05.2017 Під емблемою червоного маку

     Пісенно-поетичний вечір «Не погасити пам’яті вогонь» пройшов у Черкаській районній дитячій  бібліотеці з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення. Згадати тих, хто пройшов крізь пекло війни, кому вдалося вижити, хто героїчно поліг у бою, зібралися  школярі,  вчителі Червонослобідської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2  та  ветерани Другої світової війни Мирошниченко Іван Парфентійович і Скринський Микола Михайлович.

Детальніше...

12.04.2017 У Шполі відзначили переможців районного конкурсу юних поетів «Тарасовими шляхами»

       Нагородження переможців районного конкурсу юних поетів «Тарасовими шляхами» відбулося 12 квітня в читальному залі Шполянської районної бібліотеки.

Детальніше...

До Шполянської бібліотеки завітала чемпіонка з пауерліфтингу

     Напередодні Всесвітнього дня здоров’я, який відзначається 7 квітня, в Шполянській районній бібліотеці для дітей відбулася зустріч учнів 8 класу     ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5 з майстром спорту України, п’ятикратною  чемпіонкою України, срібною призеркою чемпіонату Європи (2016 рік), рекордсменкою у ваговій категорії до 72 кг з пауерліфтингу Ксенією Олексіївною Прохоровою.

Детальніше...

20 – 26.03.2017 Книга – в епіцентрі уваги

     Чи не найочікуваніший для будь-якої дитячої бібліотеки період – щорічний Тиждень дитячого читання. Час, коли книжки – беззаперечні фаворити в календарі дозвілля малюків і юнацтва, а заходи, присвячені літературним творам і письменникам, відвідуються регулярно, масово й із задоволенням. Цього року весняні книжкові іменини пройшли в читальнях області для дітей, як завжди, з приємними зустрічами, посмішками та творчими експериментами.

Детальніше...