Професійне навчання

07 – 10.11.2016 Вебінари з провідними фахівцями книгозбірень області

     7 – 10 листопада 2016 року в Регіональному тренінговому центрі відбулись вебінари з керівниками та провідними фахівцями книгозбірень області  «Організація діяльності бібліотек в умовах створення ОТГ: планування та звітність».

Детальніше...

У Звенигородці підвищували фаховий рівень сільських бібліотекарів

     Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек на базі Звенигородської центральної районної бібліотеки ім. Ю.С. Кримського відбулися заняття з підвищення фахового рівня працівників сільських бібліотек району. Навчання було організоване обласними курсами підвищення кваліфікації працівників культури управління культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації і проводилося спільно фахівцями ОУНБ ім. Тараса Шевченка, ОБД та ОБЮ ім. Василя Симоненка.

Детальніше...

05 – 08.04.2016 «Бібліотека і громада: пріоритети на шляху розвитку»

     5 квітня 2016 року на базі обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка відбулась нарада директорів ЦБС області та їх заступників з питань обслуговування дітей «Бібліотека і громада: пріоритети на шляху розвитку».

Детальніше...

26.02.2016 Лютневі навчання шкільних бібліотекарів

     26 лютого до обласної бібліотеки для дітей завітали працівники шкільних книгозбірень, які проходять фахове навчання в Черкаському ОІПОПП.

Детальніше...

09.12.2015 Слухачі курсів – шкільні бібліотекарі

     9 грудня в бібліотеці відбулося навчання шкільних бібліотекарів області – слухачів курсів підвищення кваліфікації Черкаського інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Детальніше...