Читальня зими

     Дванадцять місяців : зимові казки / [худож. Н. Клочкова]. – Київ : Грані-Т, 2008. – 45 с. : іл.

 

    Кожний народ має свої казки про зимові дива. Ця збірочка поєднала три чарівні історії грецького, українського та російського народів: «Дванадцять місяців», «Морозко» та «Снігуронька». Січень приходить одразу за Груднем, а Лютий ніколи не випередить Березня. Ці брати-місяці щороку вкривають землю снігом, квітами, травою чи листям. Хіба ж не дивовижно? Однак справжні дива починаються тоді, коли міста й села опиняються в сніговій облозі Зими. От тоді казки – найцікавіші, а сни – найсолодші.

   Прохасько Т. Хто зробить сніг / Тарас Прохасько, Мар’яна Прохасько ; худож. М. Прохасько. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. – 79 с. : іл.

 

  Це тепла казка про родину кротів та їхніх тринадцять кротенят, про дружбу та взаємодопомогу, про турботу та домашній затишок, а також про те, хто насправді робить сніг…

      Лущевська О. Втеча : оповідання / Оксана Лущевська ; худож. О. Сова. – Київ : Грані-Т, 2011. – 27 с. : іл. – (Книготерапія).

 

     Хто, скажіть-но, у дитсадочку не боїться щеплення? Ще б пак: щойно в коридорі з’являються лікарі й медсестри в білих халатах, як і найсміливішому неодмінно захочеться втекти! Забігти якнайдалі, сховатися в шафі, підкупити товариша цукеркою, заритися з головою у м’якеньке ліжечко, щоб ніхто-ніхто не знайшов і в жодному разі не зробив це страшне ЩЕП-ЛЕН-НЯ! Однак його неодмінно треба зробити, щоб не захворіти! А щоб оте капосне слово не видавалося таким жахливим,  треба негайно ознайомитися цією цікавою книжкою.

   Малкович І. А. Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами / Іван Малкович, Софія Ус ; іл. С. Ус. – Вид. 4-е. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2013. – 34 с. : іл. – (Для малят від 2 до 102).

 

   Мама маленького Зайчика застудилася, тому він вирішив піти до міста й купити для неї меду, адже чай з медом — найкращі ліки для горла. Але місто було великим, а Зайчик — дуже маленьким, він заблукав... Звичайно ж, спочатку вухатий малюк трохи розгубився, але, заради одужання своєї мами, він вирішив стати сильним і рішучим!