Читальня осені

    Паулі Л. Лисичка йде до бібліотеки / Лоренц Паулі, Катрін Шерер ; [пер. з англ. С. Колесник]. – Харків : Віват, 2016. – 31 с. : іл. – (Маленьке диво).

 

    Ця історія про те, як звичайна лисичка випадково потрапила до надзвичайного Світу Знань. Як це їй вдалося? Лисичка хотіла вполювати мишу, гналася за нею, а потрапила до бібліотеки. Миша пояснила лисиці, що таке бібліотека та які тут правила.

 

    Лисичку книжки зацікавили, тому вона почала приходити сюди кожного вечора. Які пригоди сталися з лисичкою в бібліотеці, ви дізнаєтесь, коли прочитаєте цю цікаву книжку. Також ви дізнаєтесь, як, завдяки бібліотеці, хижа лисиця стала вегетаріанкою і книголюбкою. Адже, коли дочитаєте до останньої сторінки, зустрінете лисичку в оточенні курей, і вона не намагається їх з’їсти, а вчиться читати.

    Вільямс М. Вельветовий Кролик, або Як оживають іграшки / Марджері Вільямс ; з англ. пер. М. Марченко ; іл. Г. Черненко. – Київ : Час майстрів, 2016. – 31 с. : іл. – (Найкраще – дітям).

 

    Кожна іграшка – гарна лялька, дерев’яна конячка чи заводна машинка – мріє стати справжньою. Але таке не відбувається за помахом чарівної палички. Вельветовий Кролик одного разу дізнався від старого і мудрого друга таємницю такого перетворення. Для цього треба, щоб тебе по-справжньому полюбили.

 

 

    Ця казка має неабияку глибину, навчає тим істинам, які роблять людину справжньою, здатною любити, прощати і бути потрібною.

    Вайброу І. Капосна книжка Малого Вовчика / Іан Вайброу ; пер. з англ. О. Стадника ; іл. Т. Росса. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. – 143 с. : іл.

 

    Батьки-вовки незадоволені своїм сином: він поводиться надто добре. Посудіть самі: хіба з вовченяти, яке чистить зуби перед сном і любить молодшого братика, може вирости гідний поваги злісний звірюка? Батько Малого Вовчика приймає рішення відправити непутящого сина в Коледж Хитрюг для Справжніх Злюк, щоб там його навчили розуму. Що чекає бідолаху в Страшному лісі? Чи зможе він засвоїти уроки Великого Дядечка Злюки? Чи отримає омріяну Злу медаль? Про це дізнаєтеся прочитавши цю чудову пригодницьку книгу.

    Малкович І. А. Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами / Іван Малкович, Софія Ус ; іл. С. Ус. – Вид. 4-е. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2013. – 34 с. : іл. – (Для малят від 2 до 102).

 

    Мама маленького Зайчика застудилася, і він вирішив піти купити для неї меду, адже чай з медом є найкращими ліками для горла. Але місто велике, а Зайчик — дуже маленький, і він заблукав... Звичайно ж, спочатку вухатий малюк трохи розгубився, але заради одужання своєї мами він готовий стати сильним і рішучим. Цікава історія з добрими персонажами, зворушливими ілюстраціями і щасливим закінченням чекає вашої уваги.