Читальня літа

      Стрекаль В. Сорочі новини: вірші для дітей про тварин і птахів / Володимир Стрекаль ; худож. В. А. Дунаєва. – Київ : КИТ, 2015. – 62 с. : іл.

 

    «Сорочі новини» – це цікаві вірші про тварин і птахів, написані уродженцем Черкаської області Володимиром Семеновичем Стрекалем. Вони вчать добру, відповідальності, виховують почуття любові до рідної природи. Казкові сюжети доповнені  яскравими ілюстраціями художниці Вікторії Дунаєвої.

     Бембі / Disney ; з англ. переказав В. Радчук. – Київ : Егмонт Україна, 2012. – [43 с.] : іл. – (Книжковий клуб Діснея).

 

  

     Ця книга переказує повнометражний мультфільм від студії Уолта Діснея, випущений ще в далекому 1942 році. Сюжет книги розповідає про маленьке оленятко Бембі – лісового принца, який з'явився на світ одного прекрасного ранку.

     Бембі швидко ріс і незабаром у нього з'явилося багато друзів. Життя в лісі здавалось йому спокійним і безтурботним, та одного разу Бембі дізнався, що це не так.  Коли на галявині пролунали постріли з рушниці й від рук невідомої людини загинула його мати-олениха, Бембі зрозумів, що людина – це зло. Ця жахлива подія дуже вплинула на нього, змінюючи його долю. Він мусив поневірятися, шукати свою матір, так і не усвідомивши, що її більше немає. Багато кого зустрів Бембі на своєму шляху, долаючи різні перешкоди.

     Та через деякий час, коли він перестав бути маленьким і лякливим оленятком, Бембі знову зустрічає своїх друзів, з якими потрапляє у нові пригоди.

     Богат В. У спекотній Африці / Володимир Богат ; пер. з рос. О. Мовчан ; [худож. С. Сова ; обкл. А. Клочко]. – Київ : Грані-Т, 2008. – 85 с. : іл.

 

     Книга відомого російського педагога в українському перекладі допоможе вам, маленькі читачі, щоразу здійснювати нові відкриття й разом із розумною черепахою, яка всіляко підштовхує маленьке левенятко до розгадки, провести справжній творчий пошук. Книга особливо стане в пригоді під час підготовки до школи, адже ви навчитеся чіткіше висловлювати думки та розуміти, що з будь-якого складного становища завжди можна знайти вихід.

      Вдовиченко Г. Мишкові миші : повість / Галина Вдовиченко ; худож. А. Сарвіра. – Київ : Грані-Т, 2011. – 63 с. : іл.

 

     Якщо ви гадаєте, що з мишами каші не звариш, то це означає, що вам просто не щастило на мишей. А от Мишку, героєві цієї повісті, ще й як пощастило! Він зі своїми друзями – домашніми, польовими, лабораторними, летючими й навіть комп’ютерними гризунами – створив тааакеее…

     А що саме він створив і що йому на це сказали мама й тато – дізнаєтеся, прочитавши цю веселу книжку.