Читальня літа

      Маске У. Зайченя Стриб шукає друзів : [пер. з нім.] / Ульріх Маске, ; іл. А. Флад. – Харків : Віват, 2016. – 29 с. : іл. – (Акварель).

 

     Самому так нудно гратися та стрибати по калюжах! Тому маленький Стриб вирушив на пошуки друга. Та де ж його знайти? Рибка живе у воді, білка – на верхівці дерева, а місяць взагалі мовчки поглядає на нас із неба… Проте Стриб не полишає надії. Аж ось одного разу до нього в двері постукав особливий гість… Ця зворушлива історія потішить вас, маленькі читачі, і навчить їх справжньої дружби.

      Шуберт І.  Офелія, або Що сталося з крокодилом / Інгрід Шуберт, Дітер Шуберт ; [пер. з рос. О. Пилипенко ; дизайн обкл. І. О. Цибань]. – Харків : Віват, 2016. – 29 с. : іл. – (Акварель).

 

       Привіт, хлопчики та дівчатка! А чи знаєте ви, чому в животі з’являються метелики? Може, це страшна хвороба? Чи є інша причина? Хоч там як, а крокодил на ім’я Джонні не жарт злякався, виявивши у своєму животі отакий «подарунок». Першою йому на допомогу поспішила бегемотиха Офелія, а за нею і всі інші жителі лісу. Хто з них поставить бідоласі Джонні точний діагноз? Хто перший простягне руку допомоги лісовому алігаторові? І від чого насправді в животі заводяться метелики? Гортайте сторінки, милуйтеся прекрасними акварельними ілюстраціями і… нічому не дивуйтеся! Приємного читання!

      Демкина Т. Замечательные бегемотики Плюх и Плюшка / Татьяна Демкина ; ил. авт. – Киев : Типография от А до Я, 2015. – 16 с. : іл.

 

      Це казкова історія про двох бегемотиків, що живуть на річці Мара в африканській савані. У ній розповідається про цікаві зустрічі й пригоди маленьких бегемотиків, про природу Африки та її мешканців. Книга ілюстрована авторськими фотографіями.

     Шьоне К. Хочеш бути моїм другом? : пер. з нім. / Керстін Шьоне, Ніна Гунтесрайнер. – Харків : Віват, 2016. – 31 с. : іл. – (Акварель).

 

     Що робити, коли в тебе зовсім немає друзів, а улюблені іграшки вже не тішать?.. Вирушити на пошуки справжнього друга! Саме так і чинить кумедний пес Джек. Щосили він намагається заприязнитися з кожним, кого зустрічає, але весь час потрапляє в безглузді ситуації. Та Джек не сумує. Справжній друг обов’язково з’явиться і буде радий прийняти тебе таким, який ти є! Ця історія допоможе тобі дізнатися, що потрібно робити, коли хочеш знайти друзів.