Результати ігор

6, 7.02.2018 р.

Відбувся черговий етап гри чемпіонату міста Черкаси серед шкільних команд

 учнів 6-8 класів та 9-11 класів

 

Підсумкова таблиця результатів гри

(6-8 класи)

 

п/п

 

Навчальний

заклад

 

Назва команди

К-сть

балів

І туру

 

К-сть

балів

ІІ туру

 

К-сть

балів

ІІІ туру

 

 

Загальна

к-сть

балів

 

1

ГПЛ

Мамонтята

11

13

15

39

2

ЗОШ № 22

Клевер

15

7

11

33

3

ЗОШ №32

Альфа

12

11

9

32

4

Перша міська гімназія

Оксюморин

11

8

11

30

5

СПШ №28

ЮНІКС

10

8

10

28

6

ЗОШ №11

Вітамінки

13

9

5

27

7

ФІМЛІ

Фімляни

16

11

0

27

8

НВК №34

3 х 4

9

8

7

24

9

СПШ № 3

Мудрі сови

8

6

9

23

10

ЗОШ №2

Хрестики-нулики

10

7

6

23

11

ЗОШ №21

Ерудит

10

4

8

22

12

ЗОШ №11

Ейнштейни

11

0

0

11

13

ЗОШ №8

Магікани

11

0

0

11

14

ЗОШ №32

Посіпаки

0

4

4

8

15

ЗОШ №13

Гелиантус

0

0

6

6

16

ЗОШ №33

Стайл

6

0

0

6

17

ЗОШ №26

Зірочки

6

0

0

6

18

ЗОШ №19

Смайл

0

2

0

2

 

 

Підсумкова таблиця результатів гри

(9-11 класи)

 

п/п

 

Навчальний

заклад

 

Назва команди

К-сть

балів

І туру

 

К-сть

балів

ІІ туру

 

К-сть

балів

ІІІ туру

 

 

К-сть

балів

ІV туру

 

Загальна

к-сть

балів

 

1

Перша міська гімназія

Еверест

15

14

17

17

63

2

СПШ №18

Еврика

16

11

11

15

53

3

ФІМЛІ

Фімляни

15

7

20

9

51

4

ГПЛ

Мамонтята

10

4

4

14

32

5

СПШ №3

Мудрі  сови

6

5

7

11

29

6

ЗОШ №11

Ананасики

11

5

0

11

27

7

НВК №34

3 х 4

7

3

6

3

19

8

СПШ №20

Фенікс-2

7

2

0

10

19

9

ЗОШ №2

Кубик Рубика

0

0

3

8

11

10

СПШ №28

ЮНІКС

0

1

0

7

8

11

ЗОШ №19

Шоб ви так жили

0

3

0

5

8

12

ЗОШ №13

Руська четвірка

5

0

0

0

5

13

ЗОШ №32

7 енциклопедій

0

2

0

0

2

14

СПШ №17

Оксиген

2

0

0

0

2

15

ЗОШ №8

Вулик

1

0

0

0

1

 

28.01.2018 р.

ЛУК-2

 

п/п

Назва команди

Кількість набраних балів

1.

Вечерком

29

2.

Новая кварта

24

3.

Черкасское FIDO

21

4.

Пунктуальность

21

5.

Случайное явление

20

6.

МЛК

18

7.

Smart&Bright

14

8.

Q

12

9.

Курултай

12

10.

Людены

10

11.

СМС

7

 

21, 22.11.2017 р.

Відбувся ІІ тур чемпіонату міста Черкаси серед шкільних команд

учнів 6-8 класів та 9-11 класів

 

Таблиця результатів ІІ туру гри

(6-8 класи)

 

п/п

Навчальний заклад

Назва команди

Кількість набраних балів

Рейтинг команди

1

Гуманітарно-правовий ліцей

Мамонтята

13

418

2

СПШ № 20

Альфа

11

358

3

ФІМЛІ

Фімляни

11

351

4

ЗОШ № 11

Вітамінки

9

295

5

СПШ № 28

ЮНІКС

8

255

6

Перша міська гімназія

Оксюморин

8

252

7

НВК № 34

3х4

8

251

8

ЗОШ № 22

Клевер

7

221

9

ЗОШ№2

Хрестики-нулики

7

218

10

СПШ №3

Мудрі Сови

6

191

11

ЗОШ№21

Ерудит

4

124

12

ЗОШ № 32

Міньйони

4

119

13

ЗОШ № 19

Смайл

2

55

 

 

Таблиця результатів ІІ туру гри

(9-11 класи)

 

п/п

Навчальний заклад

Назва команди

Кількість набраних балів

Рейтинг команди

1

Перша міська гімназія

Еверест

14

418

2

СПШ № 18

Еврика

10

304

3

ФІМЛІ

Фімляни

7

200

4

СПШ№3

Мудрі сови

5

174

5

ЗОШ№11

Ананасики

5

170

6

Гуманітарно-правовий ліцей

Мамонти

4

136

7

НВК №34

3х4

3

104

8

ЗОШ № 19

Шоб ви так жили

3

97

9

ЗОШ № 32

7 енциклопедій

2

67

10

СПШ№20

Фенікс-2

2

64

11

СПШ № 28

Юнікс

1

34

 

05.11.2017 р.

ОВСЧ-3

 

п/п

Назва команди

Кількість набраних балів

1.

Новая кварта

12

2.

Вечерком

12

3.

МЛК

7

4.

Пунктуальность

6

5.

Черкасское FIDO

4

6.

Smart&Bright

3

7.

Случайное явление

3

8.

Q

3

9.

Курултай

3

10.

СМС

2

 

29.10.2017 р.

Синхрон-лайт

 

п/п

Назва команди

Кількість набраних балів

1.

Новая кварта

25

2.

Черкасское FIDO

23

3.

ВеЧерКом

22

4.

МЛК

21

5.

Пунктуальность

20

6.

Smart&Bright

12

7.

Случайное явление

10

8.

Людены

10

9.

СМС

10