Результати ігор

24, 25.04.2018 р.

Відбулася фінальна гра чемпіонату міста Черкаси серед шкільних команд

учнів 6-8 класів та 9-11 класів

 

Підсумкова таблиця результатів гри

(6-8 класи)

 

п/п

 

Навчальний

заклад

 

Назва команди

К-сть

балів

І туру

 

К-сть

балів

ІІ туру

 

 

К-сть

балів

ІІІ туру

 

 

 

К-сть

балів

ІVтуру

 

Загальна

к-сть

балів

 

1

Гуманітарно-правовий ліцей

Мамонти

11

13

15

18

57

2

ЗОШ № 22

Клевер

15

7

11

12

45

3

Перша міська гімназія

Оксюморин

11

8

11

10

40

4

СПШ №20

Альфа

12

11

9

7

39

5

ФІМЛІ

Фімляни

16

11

0

10

37

6

СПШ № 28

Юнікс

10

8

10

7

35

7

ЗОШ №2

Хрестики-нулики

10

7

6

10

33

8

НВК №34

3 х 4

9

8

7

5

29

9

ЗОШ №21

Ерудит

10

4

8

4

26

10

СПШ№3

Мудрі Сови

8

6

9

0

23

11

СПШ№17

Ейнштейни

11

0

0

9

20

12

СПШ № 28

Крокодили

0

0

15

0

15

13

ЗОШ №8

Магікани

11

0

0

0

11

14

ЗОШ №32

Міньйони

0

4

4

0

8

15

ЗОШ №19

Шоб ви так жили

0

2

0

5

7

16

ЗОШ №33

Стайл

6

0

0

0

6

17

ЗОШ №26

Зірки

6

0

0

0

6

18

ЗОШ №13

Гемантус

0

0

6

0

6

 

 

Підсумкова таблиця результатів гри

(9-11 класи)

 

п/п

 

Навчальний

заклад

 

Назва команди

К-сть

балів

І туру

 

К-сть

балів

ІІ туру

 

 

К-сть

балів

ІІІ туру

 

 

К-сть

балів

ІV туру

 

К-сть

балів

V туру

 

Загальна

к-сть

балів

 

1

Перша міська гімназія

Еверест

15

14

17

17

16

79

2

СПШ №18

Еврика

16

11

11

15

11

64

3

ФІМЛІ

Фімляни

15

7

20

9

10

61

4

Гуманітарно-правовий ліцей

Мамонти

10

4

4

14

6

38

5

СПШ №3

Мудрі сови

6

5

7

11

0

29

6

ЗОШ №11

Ананасики

11

5

0

11

0

27

7

СПШ №20

Фенікс-2

7

2

0

10

6

25

8

НВК№34

3 х 4

7

3

6

3

0

19

9

ЗОШ №2

Кубик Рубика

0

0

3

8

0

11

10

СПШ №28

ЮНІКС

0

1

0

7

0

8

11

ЗОШ №19

Шоб ви так жили

0

3

0

5

0

8

12

ЗОШ №13

Руська четвірка

5

0

0

0

0

5

13

СПШ №17

Оксиген

2

0

0

0

0

2

14

ЗОШ №32

7 Енциклопедій

0

2

0

0

0

2

15

ЗОШ №8

Вулик

1

0

0

0

0

1

16

ЗОШ №33

Смурфи

0

0

0

0

0

0

 

11.03.2018 р.

ЛУК–3

 

п/п

Назва команди

Кількість набраних балів

1.

Новая кварта

25

2.

Вечерком

19

3.

Пунктуальность

18

4.

Черкасское FIDO

17

5.

МЛК

17

6.

Случайное явление

13

7.

Авантуристы

11

8.

Q

10

9.

Курултай

8

10.

Эверест

6

 

04.03.2018 р.

Балтийский берег

 

п/п

Назва команди

Кількість набраних балів

1.

Новая кварта

19

2.

Вечерком

19

3.

Черкасское FIDO

14

4.

Пунктуальность

14

5.

МЛК

12

6.

Случайное явление

6

7.

Авантуристы

5

8.

Q

5

9.

Курултай

4

10.

СМС

4

11.

Smart&Bright

4

 

25.02.2018 р.

Синхрон – лайт

 

п/п

Назва команди

Кількість набраних балів

1.

Вечерком

22

2.

Пунктуальность

21

3.

Случайное явление

18

4.

Новая кварта

15

5.

Черкасское FIDO

15

6.

Q

12

7.

МЛК

11

8.

Курултай

10

9.

СМС

9

10.

Людены

8

 

18.02.2018 р.

ОВСЧ – 6

 

п/п

Назва команди

Кількість набраних балів

1.

Новая кварта

17

2.

Вечерком

16

3.

Пунктуальность

12

4.

МЛК

12

5.

Черкасское FIDO

10

6.

Случайное явление

9

7.

Q

7

8.

Курултай

5

9.

Smart&Bright

3

10.

Людены

3