Результати ігор

11.03.2018 р.

ЛУК–3

 

п/п

Назва команди

Кількість набраних балів

1.

Новая кварта

25

2.

Вечерком

19

3.

Пунктуальность

18

4.

Черкасское FIDO

17

5.

МЛК

17

6.

Случайное явление

13

7.

Авантуристы

11

8.

Q

10

9.

Курултай

8

10.

Эверест

6

 

04.03.2018 р.

Балтийский берег

 

п/п

Назва команди

Кількість набраних балів

1.

Новая кварта

19

2.

Вечерком

19

3.

Черкасское FIDO

14

4.

Пунктуальность

14

5.

МЛК

12

6.

Случайное явление

6

7.

Авантуристы

5

8.

Q

5

9.

Курултай

4

10.

СМС

4

11.

Smart&Bright

4

 

25.02.2018 р.

Синхрон – лайт

 

п/п

Назва команди

Кількість набраних балів

1.

Вечерком

22

2.

Пунктуальность

21

3.

Случайное явление

18

4.

Новая кварта

15

5.

Черкасское FIDO

15

6.

Q

12

7.

МЛК

11

8.

Курултай

10

9.

СМС

9

10.

Людены

8

 

18.02.2018 р.

ОВСЧ – 6

 

п/п

Назва команди

Кількість набраних балів

1.

Новая кварта

17

2.

Вечерком

16

3.

Пунктуальность

12

4.

МЛК

12

5.

Черкасское FIDO

10

6.

Случайное явление

9

7.

Q

7

8.

Курултай

5

9.

Smart&Bright

3

10.

Людены

3

 

6, 7.02.2018 р.

Відбувся черговий етап гри чемпіонату міста Черкаси серед шкільних команд

 учнів 6-8 класів та 9-11 класів

 

Підсумкова таблиця результатів гри

(6-8 класи)

 

п/п

 

Навчальний

заклад

 

Назва команди

К-сть

балів

І туру

 

К-сть

балів

ІІ туру

 

К-сть

балів

ІІІ туру

 

 

Загальна

к-сть

балів

 

1

ГПЛ

Мамонтята

11

13

15

39

2

ЗОШ № 22

Клевер

15

7

11

33

3

ЗОШ №32

Альфа

12

11

9

32

4

Перша міська гімназія

Оксюморин

11

8

11

30

5

СПШ №28

ЮНІКС

10

8

10

28

6

ЗОШ №11

Вітамінки

13

9

5

27

7

ФІМЛІ

Фімляни

16

11

0

27

8

НВК №34

3 х 4

9

8

7

24

9

СПШ № 3

Мудрі сови

8

6

9

23

10

ЗОШ №2

Хрестики-нулики

10

7

6

23

11

ЗОШ №21

Ерудит

10

4

8

22

12

ЗОШ №11

Ейнштейни

11

0

0

11

13

ЗОШ №8

Магікани

11

0

0

11

14

ЗОШ №32

Посіпаки

0

4

4

8

15

ЗОШ №13

Гелиантус

0

0

6

6

16

ЗОШ №33

Стайл

6

0

0

6

17

ЗОШ №26

Зірочки

6

0

0

6

18

ЗОШ №19

Смайл

0

2

0

2

 

 

Підсумкова таблиця результатів гри

(9-11 класи)

 

п/п

 

Навчальний

заклад

 

Назва команди

К-сть

балів

І туру

 

К-сть

балів

ІІ туру

 

К-сть

балів

ІІІ туру

 

 

К-сть

балів

ІV туру

 

Загальна

к-сть

балів

 

1

Перша міська гімназія

Еверест

15

14

17

17

63

2

СПШ №18

Еврика

16

11

11

15

53

3

ФІМЛІ

Фімляни

15

7

20

9

51

4

ГПЛ

Мамонтята

10

4

4

14

32

5

СПШ №3

Мудрі  сови

6

5

7

11

29

6

ЗОШ №11

Ананасики

11

5

0

11

27

7

НВК №34

3 х 4

7

3

6

3

19

8

СПШ №20

Фенікс-2

7

2

0

10

19

9

ЗОШ №2

Кубик Рубика

0

0

3

8

11

10

СПШ №28

ЮНІКС

0

1

0

7

8

11

ЗОШ №19

Шоб ви так жили

0

3

0

5

8

12

ЗОШ №13

Руська четвірка

5

0

0

0

5

13

ЗОШ №32

7 енциклопедій

0

2

0

0

2

14

СПШ №17

Оксиген

2

0

0

0

2

15

ЗОШ №8

Вулик

1

0

0

0

1