Результати ігор шкільних команд

Відбулася фінальна гра чемпіонату міста Черкаси серед шкільних команд

учнів 6-8 класів та 9-11 класів

Підсумкова таблиця результатів гри

(6-8 класи)

Навчальний заклад Назва команди І тур ІІ тур ІІІ тур ІV тур Всього
1 ЗОШ № 8 Ерудит 11 13 6 13 43
2 ГПЛ Мамонтята 10 11 8 13 42
3 СПШ № 17 Ейнштейни 10 10 8 13 41
4 ФІМЛІ Фімляни 8 12 7 8 35
5 Перша міська гімназія Оксюморин 9 9 7 13 38
6 ЗОШ № 4 Максимум 7 10 5 9 31
7 ЗОШ № 11 Вітамінки 6 8 4 10 28
8 НВК №34 3 х 4 6 8 4 9 27
9 ЗОШ № 2 Хрестики-нулики 6 8 3 9 26
10 ЗОШ № 21 Нескорені 4 8 5 8 25
11 СПШ № 28 ЮНІКС 8 8 0 0 16
12 ЗОШ № 19 Шоб ми так жили 5 6 4 8 23
13 Гімназія №31 Інтелектуал 5 0 4 0 9
14 Колегіум «Берегиня» SchwarzWald 9 0 0 0 9
15 ЗОШ № 26 Сови 7 0 0 0 7
16 ЗОШ № 29 Фантазія 6 0 0 0 6
17 ЗОШ № 24 Адреналін 4 0 2 0 6
18 ЗОШ № 33 Style 6 0 0 0 6
19 СПШ №3 Мудрі сови 6 0 0 0 6
20 ЗОШ № 6 Всезнайки 3 0 0 0 3

 

Підсумкова таблиця результатів гри

(9-11 класи)

Навчальний заклад Назва команди І тур ІІ тур ІІІ тур ІV тур Всього
1 Перша міська гімназія Еверест 20 15 14 14 63
2 ГПЛ Мамонти 13 11 5 10 39
3 ФІМЛІ Фімляни 13 11 5 5 34
4 СПШ №17 Оксиген 3 10 9 10 32
5 ЗОШ №22 Клевер 6 9 6 13 34
6 ЗОШ №11 Ананасики 9 9 0 9 27
7 СПШ №20 Альфа 4 7 2 7 20
8 ЗОШ №19 Шоб ми так жили 0 8 5 5 18
9 ЗОШ №2 Кубик Рубика 1 4 7 4 16
10 ЗОШ №21 Нескорені-2 7 4 1 7 19
11 СПШ №20 Фенікс-2 4 0 4 0 8
12 СПШ №28 ЮНІКС 3 4 0 0 7
13 ЗОШ №29 Дахнівка 4 0 3 0 7
14 НВК №34 3х4 2 4 1 5 12
15 ЗОШ №13 Explosion student 0 6 0 6 12
16 ЗОШ №24 Адреналін 5 0 1 0 6
17 СПШ №3 Мудрі сови 4 0 0 0 4
18 ЗОШ №5 Ліга п’ятої школи 4 0 0 0 4
19 ЗОШ №33 Гуманітарі 4 0 0 0 4
20 ЗОШ № 13 Тринадцятий меридіан 2 0 0 0 2

Відбувся  ІІІ тур чемпіонату міста Черкаси серед шкільних команд

учнів 6-8 класів та 9-11 класів

Підсумкова таблиця результатів гри

(6-8 класи)

Навчальний заклад Назва команди І тур ІІ тур ІІІ тур Всього
1 ЗОШ № 8 Ерудит 11 13 6 30
2 ГПЛ Мамонтята 10 11 8 29
3 СПШ № 17 Ейнштейни 10 10 8 28
4 ФІМЛІ Фімляни 8 12 7 27
5 Перша міська гімназія Оксюморин 9 9 7 25
6 ЗОШ № 4 Максимум 7 10 5 22
7 ЗОШ № 11 Вітамінки 6 8 4 18
8 НВК №34 3 х 4 6 8 4 18
9 ЗОШ № 2 Хрестики-нулики 6 8 3 17
10 ЗОШ № 21 Нескорені 4 8 5 17
11 СПШ № 28 ЮНІКС 8 8 0 16
12 ЗОШ № 19 Шоб ми так жили 5 6 4 15
13 Гімназія №31 Інтелектуал 5 0 4 9
14 Колегіум «Берегиня» SchwarzWald 9 0 0 9
15 ЗОШ № 26 Сови 7 0 0 7
16 ЗОШ № 29 Фантазія 6 0 0 6
17 ЗОШ № 24 Адреналін 4 0 2 6
18 ЗОШ № 33 Style 6 0 0 6
19 СПШ №3 Мудрі сови 6 0 0 6
20 ЗОШ № 6 Всезнайки 3 0 0 3

 

Підсумкова таблиця результатів гри

(9-11 класи)


Навчальний заклад Назва команди І тур ІІ тур ІІІ тур Всього
1 Перша міська гімназія Еверест 20 15 14 49
2 ГПЛ Мамонти 13 11 5 29
3 ФІМЛІ Фімляни 13 11 5 29
4 СПШ №17 Оксиген 3 10 9 22
5 ЗОШ №22 Клевер 6 9 6 21
6 ЗОШ №11 Ананасики 9 9 0 18
7 СПШ №20 Альфа 4 7 2 13
8 ЗОШ №19 Шоб ми так жили 0 8 5 13
9 ЗОШ №2 Кубик Рубика 1 4 7 12
10 ЗОШ №21 Нескорені-2 7 4 1 12
11 СПШ №20 Фенікс-2 4 0 4 8
12 СПШ №28 ЮНІКС 3 4 0 7
13 ЗОШ №29 Дахнівка 4 0 3 7
14 НВК №34 3х4 2 4 1 7
15 ЗОШ №13 Explosion student 0 6 0 6
16 ЗОШ №24 Адреналін 5 0 1 6
17 СПШ №3 Мудрі сови 4 0 0 4
18 ЗОШ №5 Ліга п’ятої школи 4 0 0 4
19 ЗОШ №33 Гуманітарі 4 0 0 4
20 ЗОШ № 13 Тринадцятий меридіан 2 0 0 2

Відбувся ІІ тур чемпіонату міста Черкаси серед шкільних команд

учнів 6-8 класів та 9-11 класів  

Таблиця результатів ІІ туру гри

(6-8 класи)

Навчальний заклад Назва команди Бали Рейтинг
1 ЗОШ № 8 Ерудит 13 407
2 ФІМЛІ Фімляни 12 369
3 Гуманітарно-правовий ліцей Мамонтята 11 342
4 СПШ № 17 Ейнштейни 10 312
5 ЗОШ № 4 Максимум 10 303
6 Перша міська гімназія Оксюморин 9 275
7 НВК № 34 3х4 8 249
8 ЗОШ № 11 Вітамінки 8 247
9 ЗОШ№2 Хрестики-нулики 8 238
10 СПШ № 28 ЮНІКС 8 237
11 ЗОШ№21 Нескорені 8 236
12 ЗОШ № 19 Шоб ви так жили 6 172

 

Таблиця результатів ІІ туру гри

(9-11 класи)

Навчальний заклад Назва команди Бали Рейтинг
1 Перша міська гімназія Еверест 15 348
2 Гуманітарно-правовий ліцей Мамонти 11 257
3 ФІМЛІ Фімляни 11 251
4 СПШ № 17 Оксиген 10 256
5 ЗОШ № 22 Клевер 9 222
6 ЗОШ№11 Ананасики 9 191
7 ЗОШ № 19 Шоб ви так жили 8 182
8 СПШ№20 Альфа 7 156
9 ЗОШ № 13 Explosion student 6 155
10 ЗОШ № 2 Кубик Рубика 4 88
11 НВК №34 3х4 4 88
12 ЗОШ № 21 Нескорені-2 4 87
13 СПШ № 28 Юнікс 4 58

Відбувся І тур чемпіонату міста Черкаси серед шкільних команд

учнів 6-8 класів та 9-11 класів  

Підсумкова таблиця результатів гри

(6-8 класи)    

Навчальний заклад Назва команди Бали Рейтинг
1 ЗОШ № 8 Ерудит 11 308
2 ГПЛ Мамонтята 10 281
3 СПШ № 17 Ейнштейни 10 278
4 Перша міська гімназія Оксюморин 9 251
5 Колегіум „Берегиня” SchwarzWald 9 251
6 ФІМЛІ Фімляни 8 227
7 СПШ № 28 ЮНІКС 8 224
8 ЗОШ № 4 Максимум 7 200
9 ЗОШ № 26 Сови 7 186
10 НВК№ 34 3Х4 6 181
11 ЗОШ№33 Style 6 163
12 ЗОШ№2 Хрестики-нулики 6 160
13 СПШ №3 Мудрі сови 6 158
14 ЗОШ №11 Вітамінки 6 157
15 ЗОШ № 29 Фантазія 6 149
16 ЗОШ № 19 Щоб ми так жили 5 136
17 Гімназія № 31 Інтелектуал 5 128
18 ЗОШ №21 Нескорені 4 107
19 ЗОШ №24 Адреналін 4 107
20 ЗОШ №6 Всезнайки 3 68

 

Підсумкова таблиця результатів гри

(9-11 класи)  

Навчальний заклад Назва команди Бали Рейтинг
1 Перша міська гімназія Еверест 20 506
2 ГПЛ Мамонти 13 290
3 ФІМЛІ Фімляни 13 254
4 ЗОШ№11 Ананасики 9 184
5 ЗОШ№21 Нескорені-2 7 190
6 ЗОШ№22 Клевер 6 115
7 ЗОШ№24 Адреналін 5 91
8 СПШ№3 Мудрі сови 4 127
9 СПШ№20 Фенікс-2 4 120
10 СПШ№20 Альфа 4 86
11 ЗОШ№33 Гуманітарі 4 86
12 ЗОШ№29 Дахнівка 4 82
13 ЗОШ № 5 Ліга п'ятої школи 4 71
14 СПШ№28 ЮНІКС 3 88
15 СПШ№17 Ейнштейни 3 32
16 ЗОШ№13 Тринадцятий меридіан 2 23
17 НВК№ 34 3Х4 2 23
18 ЗОШ№2 Кубик Рубика 1 23

Відбулася фінальна гра чемпіонату міста Черкаси серед шкільних команд

учнів 6-8 класів та 9-11 класів

 

Підсумкова таблиця результатів гри

(6-8 класи)

п/п

Навчальний заклад

Назва команди

К-сть балів І туру

К-сть балів ІІ туру

К-сть балів ІІІ туру

К-сть балів ІV туру

Загальна к-сть балів

1

Гуманітарно-правовий ліцей

Мамонти

11

13

15

18

57

2

ЗОШ № 22

Клевер

15

7

11

12

45

3

Перша міська гімназія

Оксюморин

11

8

11

10

40

4

СПШ №20

Альфа

12

11

9

7

39

5

ФІМЛІ

Фімляни

16

11

0

10

37

6

СПШ № 28

Юнікс

10

8

10

7

35

7

ЗОШ №2

Хрестики-нулики

10

7

6

10

33

8

НВК №34

3 х 4

9

8

7

5

29

9

ЗОШ №21

Ерудит

10

4

8

4

26

10

СПШ№3

Мудрі Сови

8

6

9

0

23

11

СПШ№17

Ейнштейни

11

0

0

9

20

12

СПШ № 28

Крокодили

0

0

15

0

15

13

ЗОШ №8

Магікани

11

0

0

0

11

14

ЗОШ №32

Міньйони

0

4

4

0

8

15

ЗОШ №19

Шоб ви так жили

0

2

0

5

7

16

ЗОШ №33

Стайл

6

0

0

0

6

17

ЗОШ №26

Зірки

6

0

0

0

6

18

ЗОШ №13

Гемантус

0

0

6

0

6

 

Підсумкова таблиця результатів гри

(9-11 класи)

п/п

Навчальний заклад

Назва команди

К-сть балів І туру

К-сть балів ІІ туру

К-сть балів ІІІ туру

К-сть балів ІV туру

К-сть балів V туру

Загальна к-сть балів

1

Перша міська гімназія

Еверест

15

14

17

17

16

79

2

СПШ №18

Еврика

16

11

11

15

11

64

3

ФІМЛІ

Фімляни

15

7

20

9

10

61

4

Гуманітарно-правовий ліцей

Мамонти

10

4

4

14

6

38

5

СПШ №3

Мудрі сови

6

5

7

11

0

29

6

ЗОШ №11

Ананасики

11

5

0

11

0

27

7

СПШ №20

Фенікс-2

7

2

0

10

6

25

8

НВК№34

3 х 4

7

3

6

3

0

19

9

ЗОШ №2

Кубик Рубика

0

0

3

8

0

11

10

СПШ №28

ЮНІКС

0

1

0

7

0

8

11

ЗОШ №19

Шоб ви так жили

0

3

0

5

0

8

12

ЗОШ №13

Руська четвірка

5

0

0

0

0

5

13

СПШ №17

Оксиген

2

0

0

0

0

2

14

ЗОШ №32

7 Енциклопедій

0

2

0

0

0

2

15

ЗОШ №8

Вулик

1

0

0

0

0

1

16

ЗОШ №33

Смурфи

0

0

0

0

0

0