Книжкова скринька

      Стрекаль В. Небесна мандрівка: казки / Володимир Стрекаль ; худож. В. А. Дунаєва. – Київ : КИТ, 2016. – 64 с. : іл.

   

    Казки, що увійшли до  цієї книжки, вчать добру, мудрості, щирості, чуйності, адже саме ці риси перш за все необхідні кожній людині для того, щоб її поважали.

  Чавні добріі повчальні історії спонукають думати, що все у світі залежить від чистоти сумління, турботливої уваги і працьовитості, що кожен може розвинути себе й досягти багато, якщо матиме мету і працюватиме на всю силу своїх здібностей.

     Роздобудько І. Пригоди на острові Клаварен : повість / Ірен Роздобудько ; худож. Н. Дойчева-Бут. – Київ : Грані-Т, 2011. – 119 с. : іл.

 

     Вирушаючи в подорож малесенькою річкою, слід бути особливо обережними, якщо на ній є старезна дамба. Бо в дамбі, можливо, є печера… А в печері – щонайсправжнісінька часова діра… Що чекає допитливих однокласниць, юних шукачок пригод Клаву й Рено? Безлюдний острів, який можна назвати своїми іменами, ночівля у кроні дерева, а на сніданок – черепашача яєчня під кокосовим соусом… Та це ще не все. Адже до безлюдних островів нерідко навідуються пірати – і тоді стає по-справжньому небезпечно!

     Робін Гуд / Disney ; з англ. переказала А. Злобенець. – Київ : Егмонт Україна, 2012. – [43 с.] : іл. – (Книжки для дитячого читання) (Книжковий клуб Діснея).

 

  

   Чарівний Шервудський ліс знову в центрі уваги! Ця книга переказує популярний мультфільм, що є 21-м повнометражним анімаційним фільмом, створеним студією Уолта Діснея. Сюжет мультфільму переносить нас у середньовічну Англію часів могучого і хороброго короля Річарда.

    Сюжет мультфільму базується на англійських народних легендах про розбійника Робіна Гуда, що грабує багатіїв, але лише заради того, щоб годувати бідняків Ноттінгема. Хоробрий захисник обездолених, веселий і відчайдушний ватажок шервудських розбійників Робін Гуд, став символом чесності й справедливості для мільйонів людей у всьому світі.

       Але цього разу головними героями є не люди, а тварини. Ось чому на сторінках цієї книжки можна зустріти безстрашного лиса, якого звати Робін Гуд та його незмінного друга – великого і доброго ведмедя Кроихітку Джона. Разом з ними ви проживете всі неймовірні пригоди, що випали на їхню долю…

     Стронг Д. Канікули з близнятами / Джеремі Стронг ; пер. з англ. О. Стадник ; іл. М. Паленко. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 189 с. : іл.  – (Читання для реготання).

 

     «Канікули з близнятами» – це весела книга про чудову дружню сімейку: татка Рона, що мастак вигадувати імена, маму, допитливих близнят Сирочка й Помідорницю та хлопчика Ніколаса, що мають маленьке господарство із козою, півнем Капітаном Тидокукурікаєшся, курками Кокошами Гриль та черепахою. Ви довідаєтесь про Василину-Капустину, про лисячу навалу на курник, про те, хто переможе в двобої – коза чи велетенський пес, як підготувати кроликів до перегонів та багато інших кумедних історій про невгамовну родину.