Книжкова скринька

    Шьоне К. Хочеш бути моїм другом? : пер. з нім. / Керстін Шьоне, Ніна Гунтесрайнер. – Харків : Віват, 2016. – 31 с. : іл. – (Акварель).

 

    Що робити, коли в тебе зовсім немає друзів, а улюблені іграшки вже не тішать?.. Вирушити на пошуки справжнього друга! Саме так і чинить кумедний пес Джек. Щосили він намагається заприязнитися з кожним, кого зустрічає, але весь час потрапляє в безглузді ситуації. Та Джек не сумує, адже справжній друг обов’язково з’явиться й буде радий прийняти його таким, який він є. Ця історія допоможе тобі, друже,  дізнатися, що потрібно робити, коли хочеш знайти друзів.

 

    Стелмащук А. Кіт Вікентій і острів скарбів / Агнешка Стелмащук, Крис Стелмащук ; іл. Є. Навроцька ; [пер. з пол. С. Колесник]. – Харків : Віват, 2016. – 29 с. : іл. – (Акварель).

 

    Вікентій не був звичайним котом, він був відомим дослідником і винахідником. Кіт мешкав на горищі старого покинутого будинку. Якось він знайшов старовинну мапу, на якій було позначено місце, де захований скарб! На Вікентія тепер чекають захопливі пригоди: справжній шторм, пошуки скарбів, зустріч із чарівним створінням і ще багато цікавого. Якщо хочеш подорожувати разом з ним, то швидше відкривай сторінки цієї книги!

    Чаклун О. Мікробот : казки / Олег Чаклун ; худож. Я. Любарська. – Київ : Фонтан казок, 2016. – 61 с. : іл. – (Добра фантастика).

 

    Маленькому роботу Мікроботу понад усе подобається гратися в хованки. Випадково опинившись на нашій планеті, він заводить дружбу з дівчинкою Амелією та хлопчиком Пітером, і вони разом перемагають космічного лиходія Сульфура. Упевнившись, що хованки тут неперевершені, Мікробот приводить друзів-роботів – таких самих веселих пустунів та розбишак. І вони вирішують погратися в хованки там, де ще ніхто й ніколи не грався. Але, звісно, без допомоги дітей їм не обійтися…

    У новій книжці сучасного українського дитячого письменника Олега Чаклуна надсучасні технології, суперможливості, дива техніки органічно поєднуються  з живими традиціями доброї казки.

 

    Савченко В. Сім'я чарівників : казки / Віталія Савченко ; худож. О. Шевців-Мазур ; [ред. В. Шовкошитний]. – Київ : Український пріоритет, 2016. – 40 с. : іл.

 

    У цій казковій історії розповідається про хлопчика Дмитрика, який, разом зі своїм ведмедиком, долає злого чарівника. Хочеш дізнатися, як йому це вдається, то читай цю книгу.