Поклад Н. На веселій вулиці / Наталка Поклад ; іл. Я. Кернер-Вернер. – Київ : АВІАЗ, 2014. — 39 с. : іл.

    Вірші Наталки Поклад – про дітей і для дітей. Вони вчать добру, працьовитості, відкривають двері у світ рідної природи. З віршованих історій можна також дізнатись  про дружбу, почуття поваги й любові. Книга гарно проілюстрована, тому   вам, маленькі читачі, обов’язково сподобаються не тільки вірші, а й яскраві малюнки.

    Винник Т. А. Відлуння нашої хати : [повість] / Тетяна Винник ; худож. К. Коляджин. – Чернівці : Букрек, 2015. – 70 с. : іл.

    На сторінках повісті ви зустрінетесь з дівчинкою Даринкою, якій було дуже самотньо, тому вона мріяла про братика. Та коли її мрія здійснилися, дівчинка стала почуватися самотньою ще більше, адже увага родини тепер зосереджувалася на малюкові.

    Проте, коли на старому горищі Даруся знайомиться із хлопчиком-відлунням на ім’я Талалайко, її життя починає поступово змінюватись. Зі своїм новим другом Даринка дізнається багато цікавого про тих істот, які заселяють їхній дім. З Даринкою і Талалайком трапляються різні цікаві пригоди, після яких дівчинка починає більше цінувати дружбу та батьківську любов.

    Унікальним у повісті є те, що головний персонаж Талалайко розмовляє приказками. Це сповнює текст гумором, привертає увагу, робить процес читання цікавим, захопливим і повчальним.

    Усачов А. О. Знаменита собачка Соня / Андрій Усачов ; [пер. з рос. Т. Вакуленко ; обкл. Є. Житник] ; худож. Є. Антоненков. – Харків : Школа, 2019. – 79 с. : іл.

    Пригоди розумної собачки Соні тривають! Як і раніше, в неї повсякчас виникають питання: звичайні, незвичайні... й дуже важливі. Звідки беруться думки? Що таке кохання і дружба? Навіщо потрібні гроші? Часом знайти відповідь значно складніше, ніж цукерки в шафі. Та маленька Соня – дуже наполеглива собачка. А якщо навіть шукає відповідь не зовсім там і думає не зовсім правильно, не опускає лап і продовжуває думати й шукати. Адже хто шукає – той завжди знаходить!

    Обіолс А. Як ми з татом будували ракету / Анна Обіолс ;  [пер. з англ. Г. М. Меламеда] ; іл. Сабі. – Харків : Ранок, 2018. – 35 с. : іл. – (Разом із татом).

    Багато всього цікавого можна зробити разом із татом! Можна побудувати автомобіль, хатинку, човен і навіть ракету! Не уявляєте, як це зробити? Тоді скоріше відкривайте книжку та читайте! Адже ця книжечка містить казкову історію, написану за такою схемою: дитина малює те, що хоче зробити, просить тата допомогти їй реалізувати задумане, а потім вони разом виготовляють ракету, човен, чи хатинку.

    У бібліотеці ви також можете знайти інші книги цієї серії, а саме: «Як ми з татом будували човен», «Як ми з татом будували автомобіль», «Як ми з татом будували хатинку». А наприкінці кожної з них ви дізнаєтесь, як змінювались та вдосконалювались ці винаходи впродовж років.