У вересні 2013  року  ляльковий гурток «Грайлик» радо зустрів нових юних акторів. Як і годиться, для новачків були проведені теоретичні заняття про історію виникнення театру, його види та головне – ляльки.

      Знайомство з ляльками викликало найбільше захоплення серед дітей. А щоб більше набратися акторської майстерності і поспілкуватися віч-на-віч із справжніми акторами, для дітей була організована екскурсія у Черкаський академічний обласний театр ляльок. Під час спілкування діти дізналися, що у створенні вистав беруть участь не лише актори, а й багато інших людей. Окрім режисерів, художників, композиторів є ще робота завзятих і талановитих рук художників-бутафорів, декораторів, швей.

      На завершення екскурсії «Грайлики» подивилися  виставу «Як попалася Лисиця».

      Ляльковий гурток продовжує свою роботу і прем’єра першої лялькової вистави «Колосок» (за мотивами української народної казки) за участю нового складу «Грайлика» відбудеться у грудні.

      Першими глядачами, звичайно ж, будуть однокласники, які  оцінять роботу юних акторів, а потім свою майстерність гуртківці будуть показувати глядачам молодшого шкільного віку.

 

DSC06720.JPG DSC06829.JPG DSC06832.JPG DSC06835.JPG DSC06844.JPG DSC07048.JPG DSC07051.JPG DSC07058.JPG